KBKS gra wspólnie z WOŚP. W Panaceum ruszyła 12-godzinna biegowo-rowerowa sztafeta

Fot. M. Patalan

„Do końca świata i o jeden dzień dłużej” – takie hasło przyświeca Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Nic zatem dziwnego, że nawet pandemia i związane z nią obostrzenia nie są w stanie zatrzymać tysięcy wolontariuszy. Wspólnie z orkiestrą gra też KBKS Radomsko. A właściwie biegnie i jedzie.

W sztafecie zorganizowanej w Panaceum Fitness Club w Radomsku, weźmie udział 35 zawodników, którzy zmieniać się będą co 30 minut. Część z nich pobiegnie na bieżni, część pojedzie na stacjonarnym rowerze treningowym. Całość ma potrwać 12 godzin.

- Zbieramy środki dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i gramy razem z 29. finałem – tłumaczy Sebastian Pierzchalski z KBKS.

Sztafeta transmitowana jest na żywo na facebookowym profilu Kolarsko-Biegowego Klubu Sportowego, można na nim również licytować przedmioty wystawione na WOŚP. Znajdziemy wśród nich m.in. indywidualny trening z Justyną Szladerbą, lekcję pływania czy profesjonalną sesję zdjęciową. Wesprzeć zbiórkę KBKS-u można również za pośrednictwem e-skarbonki.

- Zapraszam także na trening, który odbędzie się o godz. 11.30: przygotuj matę, wygodny strój, uśmiech na twarzy i dajemy czadu! Spocimy się wszyscy razem przez pół godziny, a później, kto będzie chciał, może wpłacić dowolną kwotę do e-skarbonki – dodaje Justyna Szladerba.

Więcej o:
wośp wośp 2021 kbks panaceum COVID-19 pandemia obostrzenia siłownia sztafeta sport biegacze w Radomsku
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE