Kasjerka i jej konkubent kradli sklepowy towar

Kasjerka i jej konkubent kradli sklepowy towar Fot. KPP Radomsko

Policjanci zatrzymali kasjerkę i jej konkubenta, którzy wspólnie kradli towar z jednego ze sklepów w Gomunicach. Zarówno 48 -letnia kobieta jak i jej partner noc spędzili w policyjnej celi. Zatrzymani to mieszkańcy powiatu radomszczańskiego.

Popołudniu, 29 marca policjanci zostali poinformowani przez kierownika sklepu, że jedna z kasjerek kradnie towar, co potwierdza nagranie z kamer monitoringu. W procederze tym uczestniczył również przyjaciel kasjerki. Jak ustalili mundurowi z Komisariatu Policji w Kamieńsku 48 - letnia kobieta była zatrudniona w tej placówce handlowej od ponad roku. Okazało się, że para miała ustalony schemat działania. 52 – letni mężczyzna robił zakupy w markecie tylko wtedy, gdy w pracy była jego partnerka. Mężczyzna kład produkty na taśmie przy kasie a nieuczciwa kasjerka nie skanowała kodów artykułów, tym samym nie naliczała kwoty do zapłaty. Innym razem skanowała produkty ale tuż po przekroczeniu linii kas przez jej przyjaciela transakcje wykonane kartą płatniczą anulowała. Para w ciągu ostatnich dwóch tygodni wyrządziła szkody o wartości kilkuset złotych.

Śledczy zapowiadają, że sprawa jest rozwojowa. Policjanci w miejscu zamieszkania pary znaleźli i zabezpieczyli część przedmiotów pochodzących kradzieży. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Więcej o:
gomunice kradzież w sklepie kasjerka kradła w sklepie Gomunice kasjerka kradzież w sklepie
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE