Kasia Cerekwicka zaśpiewała w Radomsku

20 marca w Miejskim Domu Kultury w Radomsku z koncertem wystąpiła Kasia Cerekwicka. Widownia była wypełniona niemal do ostatniego miejsca.

Koncert poprzedziło seminarium z zakresu ochrony przeciwpożarowej, podczas którego licznie przybyli do Miejskiego Domu Kultury widzowie dowiedzieli się o zagrożeniach pożarowych i innych. Jak się okazuje (i co potwierdzają statystyki) najwięcej zagrożeń czeka na nas we własnym domu. Za pomocą filmów szkoleniowych pokazano, co robić w razie zagrożenia i podkreślano, że nie należy się bać dzwonić na numery alarmowe 112 i 998.

Drugim punktem wieczoru był koncert znanej polskiej piosenkarki, Kasi Cerekwickiej. Karierę rozpoczęła w 1997 roku występem oraz wygraną w programie Szansa na sukces z piosenką Ewy Bem „Wyszłam za mąż, zaraz wracam” (wykonała ją podczas koncertu w Radomsku). Jednym z jej ostatnich sukcesów był występ z piosenką "Bez Ciebie" podczas koncertu Debiuty w ramach 54. KFPP w Opolu. Utwór głosami widzów wygrał festiwalowy konkurs, jego żywiołowe wykonanie także usłyszała radomszczańska publiczność. Poza tym wokalistka sięgała do innych swoich piosenek ("Na kolana"), a także utworów światowych twórców: Whitney Houston czy George'a Michaela. Publiczność długo oklaskiwała Kasię, która po koncercie rozdawała fanom autografy i robiła sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia.

Sponsorem ponad 140 zaproszeń była Firma Zaopatrzenia Korner Sp. z o.o. - dystrybutor płyt meblowych firmy Pfleiderer.

Więcej o:
kasia cerekwicka koncert mdk radomsko bezpieczeństwo 112 straż
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE