Radomsko, Łódzkie 10.6o Sobota, 25 Maja 2019
ważne informacje
Autopromocja redakcja

Karnety na mecze RKS jak ciepłe bułeczki

Sport i rekreacja
Jacek Paszewski

250 karnetów udało się sprzedać na mecze RKS Radomsko w rundzie wiosennej IV ligi łódzkiej, podczas specjalnej akcji Ticket Day.

W sobotę 9 lutego, w studio Foto Margot przy ul. Żeromskiego zarząd RKS Radomsko zorganizował sprzedaż karnetów - Ticket Day - na mecze mistrzowskie w rundzie wiosennej IV ligi. W pierwszej puli pojawiło się 500 karnetów.

Akcję promocyjną sprzedaży karnetów, RKS organizował już od kilku tygodni. Reklamowano ją na facebookowym profilu klubu oraz w lokalnych mediach, w tym na łamach naszego portalu.

W dzień sprzedaży po karnety przyszli najwierniejsi kibice, również z dziećmi. Karnety w cenie 40 zł, sprzedawane przez kapitana drużyny Bartosza Turniaka i dwóch defensorów Adriana Klepczyńskiego oraz Adriana Pluta rozchodziły się jak świeże bułeczki.

- Kupując karnet nasi kibice zyskują nie tylko wejścia na mecze, ale także zniżkę za zakup kolejnego karnetu oraz na 10% zniżki kolejną kolekcję ubrań, która pojawi się w wakacje – mówi Jakub Mielczarek z zarządu RKS.

- Chcemy, aby kibice tworzyli ten klub, aby pomagali nam jak najwięcej, żeby klub był przyjazny dla wszystkich radomszczan – dodaje.

Karnet z numerem 1 odebrał prezydent Radomska Jarosław Ferenc.

- Cały czas kibicuję zawodnikom RKS Radomsko. Myślę, że nadchodząca runda wiosenna będzie należała do udanych i nasza drużyna awansuje do III ligi – mówi prezydent.

W sprzedaży jest jeszcze karnet VIP, a kosztuje  500 zł. W cenie wjazd na klubowy parking, catering, miejsce w sektorze VIP, bankiet posezonowy, pakiet gadżetów oraz zaproszenie na spotkanie RKS Biznes Club. Karnet pozwala na wejście dwóch osób.

Podczas Ticket Day nie zabrakło dodatkowych atrakcji. Kibice mieli możliwość porozmawiania z zawodnikami o nadchodzącej rundzie rewanżowej oraz wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie z Bartoszem Turniakiem oraz Adrianem Klepczyńskim i Adrianem Plutą.

Kibice, którzy nie zdążyli kupić wejściówek podczas Ticket Day, będą mogli je nabyć w Foto Margot od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17, a także w soboty od godziny 9.

komentarze