Kandydują do parlamentu z Radomska i powiatu

Kandydują do parlamentu z Radomska i powiatu

Zakończyła się rejestracja list i kandydatów do Sejmu i Senatu w październikowych wyborach. Wśród kandydatów są osoby z Radomska i powiatu radomszczańskiego.

Okręgowa Komisja Wyborcza w Piotrkowie Trybunalskim w okręgu nr 10 obejmująca obszary powiatów: bełchatowskiego, opoczyńskiego, piotrkowskiego, radomszczańskiego, rawskiego, skierniewickiego, tomaszowskiego oraz miast na prawach powiatu: Piotrków Trybunalski, Skierniewice zarejestrowała następujące komitety:

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni
Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Wśród licznych kandydatów, odnajdujemy osoby startujące z Radomska i powiatu radomszczańskiego. Ich nazwiska napisaliśmy pogrubioną czcionką.

 Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska Po .N Ipl Zieloni
1. GRABARCZYK Cezary
2. SPÓLNICKA Magdalena
3. RUTKOWSKA Dorota    
4. KLATKA Barbara
5. SOKALSKI Jacek
6. ROŻNIATOWSKI Arkadiusz
7. TELUS Robert    
8. KUBA Elżbieta
9. JANIEC Roman
10. SENEJKO Andrzej
11. LISTWOŃ Anna    
12. SIEDLECKI Roman
13. BILSKI Kuba    
14. TOKARSKI Piotr
15. WOLIŃSKA Sylwia    
16. KOWALCZYK Jan
17. PONIATOWSKA Ewa
18. WĘŻYK-GŁOWACKA Marlena

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność I Niepodległość
1. MARJAN Patryk
2. RAK Jacek
3. FĄK Andrzej    
4. ZABORNY Piotr
5. HEINZEL Alicja
6. WYCHOWAŁEK Paweł    
7. FLORCZYK Bernadeta
8. BUDKIEWICZ Marcin    
9. MADEJSKA Wiesława
10. SĘK Adrian    
11. CHMIELARSKA
12. SYPKA Kamil Mariusz    
13. KLEWIN Arkadiusz
14. KLESKA Katarzyna
15. LISZEWSKA Ewa
16. KOSTRZEWA Mirosław
17. GAJDA Jadwiga    
18. GRABOWSKI Krzysztof

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
1. KLIMCZAK Dariusz    
2. ŁUCZKOWSKI Tomasz    
3. JĘDRASZEK Teresa
4. OŚCIK Elżbieta     
5. MAJEWSKI Henryk    
6. KĄCKI Bogdan    
7. CZECHOWSKA Krystyna    
8. FIRST Agnieszka Teresa    
9. WYSZOGRODZKI Zbigniew
10. GRAŁEK Bożena Maria    
11. GÓRSKA Alicja
12. OLSZEWSKA Grażyna
13. WALCZYK Jacek
14. ŁOŚ Stanisław    
15. ROBAK Barbara
16. PAZUREK Damian
17. SKORUPA Ewelina    
18. MAZUR Marek Marian    

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1. MACIEREWICZ Antoni    
2. WOJCIECHOWSKI
3. TELUS Robert    
4. MILCZANOWSKA Anna
5. DRÓŻDŻ Beata
6. LOREK Grzegorz
7. KUBIAK Dariusz
8. WENDROWSKA Ewa
9. MACIEJEWSKI Krzysztof    
10. JANOWSKA
11. OZGA-FLEJSZER
12. WYCZACHOWSKI Waldemar
13. WOJCIECHOWSKA Martyna
14. SAŁEK Paweł    
15. WYSOCKA Agnieszka
16. MISZTAL Dariusz
17. ZIEMBA Zbigniew
18. CIECIÓRA Krzysztof

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej
1. SOWIŃSKA Anita
2. OSTROWSKI Artur
3. PANAK Marta        
4. ROZPARA Tadeusz    
5. PTAK Małgorzata
6. WAŁACH Małgorzata
7. PAWELCZYK Andrzej
8. KLEMBA Julia Anna    
9. LEWANDOWSKI Tomasz    
10. ZIĘBA Paweł    
11. BIENIAS Agnieszka    
12. ROCHMIŃSKI Paweł    
13. MANDAT Joanna
14. PODPORA Mariusz
15. SULKA Monika
16. ŻURAW Elżbieta
17. JABŁOŃSKI Marek
18. KOWALCZYK Mariusz

O mandat senatora z Radomska ubiegać się będą Stanisław Witaszczyk (PSL) i Arkadiusz Ciach (SLD).

Więcej o:
wybory radomsko wybry 2019 wybory sejm wybry senat
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE