Kandydaci z życzeniami na nowy rok szkolny

Kandydaci z życzeniami na nowy rok szkolny Fot. ilustracyjne/sxc.hu

Za pośrednictwem mediów społecznościowych (i osobiście), kandydaci na urząd prezydenta Radomska złożyli uczniom, nauczycielom oraz rodzicom życzenia z okazji rozpoczętego właśnie roku szkolnego 2018/19.

Wioletta Pal, Jakub Jędrzejczak i Jacek Gębicz uczynili za pomocą swoich facebookowych profili. Jarosław Ferenc życzenia złoży osobiście w PSP nr 7, gdzie uczestniczył w rozpoczęciu roku szkolnego w tej szkole.

- Rozpoczynamy nowy rok z nadzieją, że będziemy uczyć i wychowywać najlepiej jak potrafimy. Za wszystkich moich uczniów mocno trzymam kciuki. Powodzenia kochani. Będzie dobrze, inaczej być nie może. Rodzicom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi - dużo wytrwałości i siły. Będzie nam potrzebna - napisała Wioletta Pal.

- Dziś pierwszy dzień Nowego Roku Szkolnego 2018/2019. Trudno po wakacjach wrócić do szkoły, jednak mimo to, wszystkim dzieciakom tym mniejszym i tym większym, życzę wielkiej radości z powrotu do szkoły, dużo uśmiechu, wspaniałych spotkań z dawno niewidzianymi przyjaciółmi i oczywiście samych szóstek - to z kolei napisał Jakub Jędrzejczak.

Życzę wszystkim udanego roku. Uczniom samych dobrych wyników, nauczycielom dużo zapału i wytrwałości, a rodzicom spokoju i radości z sukcesów dzieci - życzył podczas apelu  w PSP nr 7 prezydent Jarosław Ferenc.

- Dla dzieciaków, rodziców i nauczycieli PSP nr 5 w dzielnicy Bartodzieje mam dobrą wiadomość. Mój wniosek złożony na ostatniej przed wakacjami LIV Sesji Rady Miejskiej w sprawie remontu niewykorzystywanych pomieszczeń po byłych mieszkaniach dla nauczycieli celem zamiany ich na sale lekcyjne spotkał się ze zrozumieniem. Otrzymałem na niego pozytywną odpowiedz. Jest duża szansa, że w przyszłym roku kalendarzowym (najprawdopodobniej w przyszłe wakacje) te puste pomieszczenia zamienimy na piękne sale lekcyjne. Dzieciakom, życzę aby z radością rozpoczęły Nowy Rok Szkolny 2018/2019 no i oczywiście samych sukcesów w nauce - napisał na swoim Facebooku, Jacek Gebicz.

Więcej o:
rok szkolny nauka życzenia
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE