Kamieńsk: Święty Mikołaj też świeci przykładem

Kamieńsk: Święty Mikołaj też świeci przykładem Fot. KPP Radomsko

Na ten wyjątkowy dzień w roku czekają nie tylko dzieci. Młodzież i dorośli też w skryciu marzą o prezentach od Świętego Mikołaja. 6 grudnia 2022 roku starszy siwobrody pan z workiem podarków zawitał do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Kamieńsku. Klasy mundurowe miały okazję spotkać się również z radomszczańską policją i wysłuchać lekcji o bezpieczeństwie na drodze.

W tym szczególnym mikołajkowym dniu wszyscy liczymy na drobne prezenty. Nie zawiedli się również uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Kamieńsku, bo do nich też zawitał siwobrody pan z workiem prezentów. Były konkursy, nagrody, wspólne zdjęcia i mnóstwo radości na twarzach młodzieży.

Uczniowie klas mundurowych mieli dodatkową okazję na spotkanie z radomszczańską policją.

- Uczniowie wysłuchali kilku ważnych zasad o bezpieczeństwie pieszych, do których skierowana jest akcja informacyjno – edukacyjna pn. „Świeć przykładem”. Celem działań jest przypomnienie i uświadomienie niechronionym uczestnikom o potrzebie korzystania z elementów odblaskowych – mówi Agnieszka Kropisz z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Nie zabrakło też słodkości i dobrych humorów, które dopisywały wszystkim uczestnikom mikołajkowej imprezy.

O mikołajkowy worek z odblaskami zadbało Starostwo Powiatowe w Radomsku.

Więcej o:
powiat radomszczański kamieńsk szkoła kamieńsk święty mikołaj policja
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE