Kamieńsk: 27-latka odpowie za usiłowanie zabójstwa. Ugodziła partnera nożem

Fot. KPP Radomsko

Radomszczańscy policjanci zatrzymali 27-letnią kobietę, która podczas awantury ugodziła nożem swojego partnera. 33-latek trafił do szpitala. Kobieta usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa, za co grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

21 maja 2023 roku około godziny 10:00 policjanci zostali skierowani na interwencję do jednego z mieszkań w miejscowości Kamieńsk. Na miejscu obecna załoga pogotowia ratunkowego udzieliła pierwszej pomocy pokrzywdzonemu.

- W rozmowie z mężczyzną funkcjonariusze ustalili, że w mieszkaniu doszło do awantury z jego partnerką. Kobieta podczas sprzeczki ugodziła nożem 33-latka, powodując u niego obrażenia klatki piersiowej. Rannego mężczyznę przewieziono do szpitala. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Była nietrzeźwa, miała 0,84 mg/l alkoholu w organizmie – mówi Dariusz Kaczmarek, pełniący obowiązki oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanej 27-latce zarzutu usiłowania zabójstwa. Za ten czyn grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności. Sąd przychylił się do prokuratorskiego wniosku o zastosowanie wobec podejrzanej tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
policja radomsko kamieńsk usiłowanie zabójstwa nóż zatrzymanie

Załączniki

Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE