Kaczyński w Radomsku

W sali widowiskowej MDK, 27 listopada, KW Prawo i Sprawiedliwość wraz z kandydatką na fotel prezydenta gościli przedstawicieli partii oraz jej prezesa – Jarosława Kaczyńskiego.

W sali widowiskowej MDK, 27 listopada, KW Prawo i Sprawiedliwość  wraz z kandydatką na fotel prezydenta gościli przedstawicieli partii oraz jej prezesa – Jarosława Kaczyńskiego.


Spotkanie prowadził pełnomocnik powiatowy PiS – Witold Witczak, głos zabrał także europoseł Janusz Wojciechowski, który rozbawił uczestników spotkania opowiadaniem o rowerze, nawiązującym do „sfałszowanych” wyborów, w których po ostatecznym podliczeniu głosów okazało się, że PiS-owi tych głosów ubyło, zaś PSL przybyło. - Wieczorem zostawiłem rower na podwórku przed domem. Wychodzę rano – roweru nie ma. Nie złapałem złodzieja za rękę, nie mam nagrania z kamery, ale.. roweru nie ma. Nie wierzę, że się rozpłynął w powietrzu – komentował wyniki wyborów Wojciechowski.


Prezydent Milczanowska przypomniała, co udało jej się osiągnąć przez ostatnie 8 lat w mieście oraz podkreśliła, że najważniejszą dla niej rzeczą była służba przede wszystkim mieszkańcom. Powiedziała, że posiada program na najbliższe 4 lata, poparty planem finansowym.Jarosław Kaczyński wyraził poparcie dla tego programu, jak i dla osoby Anny Milczanowskiej, której rządy – jak stwierdził – wiele dobrego przyniosły miastu. Wymienił zrealizowane inwestycje drogowe i powstanie blisko 3 000 miejsc pracy w strefie.  - To zasługa podejścia obecnej prezydent, którą cechuje zaangażowanie i praca dla społeczeństwa. Tylko ludzie, którym przyświecają takie wartości mogą dobrze rządzić. Głosujcie na Annę Milczanowską, bo to dobra inwestycja – zachęcał Kaczyński. Przed spotkaniem przedstawiciele RdR, które popiera kontrkandydata Anny Milczanowskiej w 2 turze wyborów – Jarosława Ferenca usiłowali przedostać się na salę z plakatami wyborczymi swojego kandydata. Grupa nie została jednak wpuszczona na spotkanie. - Na spotkanie mogli wejść wszyscy mieszkańcy, z wyjątkiem tych, którzy usiłowali wnieść materiały propagandowe innych ugrupowań, ponieważ organizatorem było Prawo i Sprawiedliwość – tłumaczył Witold Witczak.    

 

FOTOGALERIA

Więcej o:
wybory2014 pis spotkanie pis jarosław kaczyński anna milczanowska mdk janusz wojciechowski witold witczak
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE