Już w piątek otwarcie nowego basenu. Obejrzyj je na żywo na Radomsko24.pl

Już w piątek otwarcie nowego basenu. Obejrzyj je na żywo na Radomsko24.pl

Pierwotnie „Aquara” miała zostać otwarta pod koniec ubiegłego roku, jednak w wyniku pandemii koronawirusa i konfliktu z wykonawcą uroczyste otwarcie odbędzie się dopiero w piątek. Imprezę będzie można śledzić na żywo na naszym Facebooku.

W piątek 20 sierpnia odbędzie się uroczyste otwarcie nowego miejskiego basenu. Choć sam budynek był ukończony już na początku tego roku, to odbiory techniczne skomplikowały się ze względu na konflikt między wykonawcą (firma Inkomet) a magistratem. Swoje dołożyła też pandemia.

Czytaj także: 20 sierpnia otwarcie kompleksu „AQUARA” w Radomsku. W tym dniu wejście bezpłatne

Na piątkowe popołudnie przygotowano szereg atrakcji dla radomszczan. Gościem specjalnym wydarzenia będzie pochodząca z okolic Radomska modelka, aktorka i piosenkarka Sylvia Nowak. Ponadto odbędą się pokazy pływania synchronicznego, warsztaty nurkowania, zabawy z syrenami, występy artystyczne i zabawa z DJ-em. Impreza zacznie się o godz. 14, a od 15 chętni będą mogli wejść na basen za darmo – pierwsza godzina będzie bezpłatna dla każdego. W jednym momencie w budynku będzie mogło przebywać 120 osób.

Relację na żywo z imprezy „Gramy na fali” obejrzeć będzie można na naszym facebookowym profilu.

Więcej o:
aquara basen nowy basen radomsko sport rekreacja pływanie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE