20 sierpnia otwarcie kompleksu „AQUARA” w Radomsku. W tym dniu wejście bezpłatne

20 sierpnia otwarcie kompleksu „AQUARA” w Radomsku. W tym dniu wejście bezpłatne Fot. inkomet

Obiekt AQUARA zostanie otwarty w piątek 20 sierpnia. Miasto zaprasza na imprezę inauguracyjną „Gramy na fali”. Otwarcie o godzinie 14.00. Z obiektu w tym dniu będzie można korzystać bezpłatnie, od godz. 15.00 (z zachowaniem limitów - jednocześnie wewnątrz będzie mogło przebywać nie więcej niż 120 osób).

- Podczas imprezy inauguracyjnej „Gramy na fali” nie zabraknie atrakcji, m.in. pokazów pływania synchronicznego, animacji z syrenami, warsztatów nurkowania, zabawy z DJ-em. Zaśpiewa Sylwia Nowak pochodząca z okolic Radomska piosenkarka, aktorka i fotomodelka – czytamy w komunikacie Urzędu Miasta.

W skład kompleksu sportowo-rekreacyjnego wchodzą  trzy baseny kryte (sportowy, rekreacyjny, brodzik dla dzieci), zjeżdżalnia wewnętrzno-zewnętrzna, trzy wanny do hydromasażu, saunarium i strefa gościnna (5 pokoi 4-osobowych z łazienkami oraz 5 pokoi 2-osobowych z łazienkami). Jest też basen zewnętrzny, wodny plac zabaw i park edukacyjny. Nowo powstały kompleks jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz rodzin z małymi dziećmi.

Będzie czynny od godz. 9.30 do 21.30 we wszystkie dni tygodnia z wyjątkiem ustawowych dni wolnych od pracy (poza niedzielami) oraz podczas corocznej przerwy technologicznej.

Wstęp do AQUARY z wyjątkiem wodnego placu zabaw oraz parku edukacyjnego odbywać się będzie na podstawie aktywowanego w Punkcie Obsługi Klienta transpondera - opaski na nadgarstek z elektronicznym czipem Systemu Elektronicznej Obsługi Klienta. Wyjście z basenu możliwe będzie po oddaniu opaski i rozliczeniu się w Punkcie. Dzieci do lat 13 będą mogły  przebywać w kompleksie AQUARA jedynie pod stałą opieką osób dorosłych.

Całkowity koszt inwestycji wyniósł blisko 33 mln zł.

Więcej o:
basen radomsko pływalnia radosmko basen w radomsku aquara radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE