Już niedługo casting do spektaklu Gombrowicza

27 sierpnia w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbędzie się casting do spektaklu Witolda Gombrowicza "Iwona Księżniczka Burgunda". Mogą wziąć w nim udział osoby w wieku 14 - 19 lat,... ››

27 sierpnia w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbędzie się casting do spektaklu Witolda Gombrowicza "Iwona Księżniczka Burgunda". Mogą wziąć w nim udział osoby w wieku 14 - 19 lat, które chciałyby spróbować swoich sił na deskach teatru.

Premiera spektaklu planowana jest na połowę września. Realizatorem spektaklu jest młoda radomszczanka, Ewelina Krawczyk.


- Myślę, że będzie to świetna zabawa dla wszystkich, bo chciałabym, aby ten spektakl był nie tylko kolejnym warsztatem umiejętności teatralnych dla młodych adeptów, ale przede wszystkim frajdą i zabawą jaką pozytywny teatr może dać człowiekowi. Ja ze swojej strony będę do dyspozycji uczestników, daje 100% z tego co do tej pory zdołałam się nauczyć. - mówi Ewelina Krawczyk.


Ewelina Krawczyk na co dzień pracuje w Teatrze Współczesnym w Krakowie.

- Praca w teatrze sprawia mi wiele radości i to jest chyba kwitesencja tego, co chcę pokazać młodym ludziom. Teatr może być bardzo ciekawy, bardzo mądry i może dawać dużo radości - zarówno odtwórcom, jak i publiczności. - dodaje Ewelina.

Casting rozpocznie się o godz. 10.00 Zapraszamy!

Więcej o:
mdk casting teatr
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE