Jurek Owsiak odwiedził Piotrków Tryb., by otworzyć rondo WOŚP

Jurek Owsiak odwiedził Piotrków Tryb., by otworzyć rondo WOŚP Fot. www.epiotrkow.pl

Prezes fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzy Owsiak przyjechał w piątek, 28 kwietnia 2023 r. do Piotrkowa Trybunalskiego. Mieszkańcy i kierowcy przemierzający skrzyżowanie u zbiegu ulic Kostromskiej i Polnej mogli już zauważyć, że zamontowano tam tabliczki z nazwą WOŚP. Teraz założyciel fundacji dokonał symbolicznego otwarcia ronda, w towarzystwie liderów piotrkowskich sztabów Orkiestry, a także władz miasta i powiatu.

Podczas spotkania z piotrkowianami poznaliśmy też bardzo ważne plany fundacji na najbliższy czas.

- Za trzy tygodnie dokonamy zakupu sprzętu medycznego od zaufanych i sprawdzonych firm. Nasze obietnice to także realna pomoc. W tym roku wygraliśmy z sepsą. W ostatnim finale zebraliśmy ponad 243 miliony złotych. Niesamowite jest to, że udało nam się tego dokonać w czasie inflacji - podsumował założyciel Wielkiej Orkiestry Świątecznej.  

Po symbolicznym otwarciu ronda WOŚP Jerzy Owsiak poświęcił kilkadziesiąt minut dla przybyłych na miejsce wolontariuszy. A pracy miał sporo, bo na jego podpis na koszulce, kartonowym serduszku Orkiestry, czy gitarze ustawiły się dziesiątki mieszkańców miasta i okolic.

(info: www.epiotrkow.pl)

Więcej o:
piotrków trybunalski jurek owsiak rondo wośp
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE