Jubileuszowy „Konkurs Piosenki Obcojęzycznej” w Kleszczowie

Jubileuszowy „Konkurs Piosenki Obcojęzycznej” w Kleszczowie

Tegoroczna edycja tego muzycznego konkursu, organizowanego przez Zespół Szkół Ponadpodstawowych będzie jubileuszową. Została zaplanowana 15 kwietnia w auli Kompleksu SOLPARK. Początek przesłuchań od godz. 9.00.

Motywem przewodnim rywalizacji utalentowanych językowo i wokalnie solistów oraz małych grup wykonawczych (do 3 osób) będą przeboje muzyczne z seriali filmowych.

W konkursie mogą uczestniczyć uczniowie klas VI-VIII szkół podstawowych. Warunkiem udziału jest przesłanie do 9 kwietnia zgłoszenia na adres konkurs.piosenki@zspkleszczow.pl. Uczestnicy mogą wykonać piosenki w języku angielskim, niemieckim lub hiszpańskim.

Oto najważniejsze kryteria, podane w regulaminie konkursu:

- Każdy wykonawca biorący udział w Konkursie prezentuje wybraną piosenkę w języku angielskim, niemieckim lub hiszpańskim z dowolnym akompaniamentem (akompaniator, półplayback, zespół muzyczny). Dopuszczalna jest własna twórczość (jedna piosenka).

- Maksymalna długość utworu to 3 minuty.

- Wraz z kartą zgłoszenia należy przesłać zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz podkład dźwiękowy (jeżeli wykonawca będzie z niego korzystał).

- Szkoła może zgłosić maksymalnie 3 wykonawców, a każdy uczestnik może wykonać tylko jeden utwór w wybranym przez siebie języku.

- Organizatorzy konkursu zapewniają aparaturę nagłośnieniową.

- Konkurs jest zorganizowany zgodnie z obowiązującymi zasadami reżimu sanitarnego. Uczestnicy konkursu oraz ich opiekunowie zobowiązani są do zakrywania ust i nosa, zachowania 1,5 metrowego odstępu, dezynfekcji rąk.

- Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w regulaminie i organizacji konkursu ze względu na rozwój sytuacji epidemicznej w kraju.

Więcej o:
kleszczów urząd gminy kleszczów konkurs kleszczów
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE