JPDH - wkrótce dowiemy się co oznacza ten skrót

Harcerze z radomszczańskiego hufca ZHP zapowiadają, że we wtorek ujawnią co oznacza skrót JPDH

Prezydent Radomska Anna Milczanowska z hasłem JPDHHarcerze z radomszczańskiego hufca ZHP zapowiadają, że we wtorek ujawnią co oznacza skrót JPDH.

Przypomnijmy - kilka dni temu harcerze rozpoczęli akcję, polegającą na robieniu sobie zdjęć z tajemniczym czteroliterowym hasłem JPDH. Pisaliśmy o tym tutaj.

Harcerze cięgle zbierają zdjęcia, które można przesyłać na adres magdalena.siejba@zhp.net.pl. Ukażą się one na fanpejdżu hufca na Facebooku oraz na stronie internetowej hufca.

We wtorek 19 stycznia o godz. 15 w siedzibie hufca odbędzie się konferencja prasowa, na której wszyscy dowiedzą się co oznacza JPDH. Harcerze wyznaczyli sobie cel - ujawnią skrót jeśli otrzymają co najmniej 50 zdjeć z hasłem JPDH. Zapewniają jednak, że do wtorku na pewno im się to uda. Już teraz zdjęć jest ponad 30.

- Wbrew wielu domysłom skrót nie oznacza "Jeden Procent Dla Harcerzy". Na pewno będą Państwo zaskoczeni - mówi druhna Magdalena Siejba, Szef hufcowego Zespołu Promocji i Informacji.

Warto wspomnieć, że wśród osób, które wysłały swoje zdjęcie z hasłem JPDH jest m.in. prezydent Radomska Anna Milczanowska.

Więcej o:
jpdh harcerze hufiec radomsko akcja marketing hasło
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE