Językowo w Przedborzu

W dniu 12 kwietnia w Liceum Ogólnokształcącym w Przedborzu odbyła się VI edycja powiatowego konkursu z języka angielskiego i niemieckiego. Organizatorem tej akcji jest przedborskie LO.... ››

W dniu  12 kwietnia  w Liceum Ogólnokształcącym w Przedborzu odbyła się VI edycja powiatowego konkursu z języka angielskiego i niemieckiego. Organizatorem tej akcji jest przedborskie LO.

 

Patronat nad konkursem objął starosta radomszczański Robert Zakrzewski. Na konkurs przybyli uczniowie z całego powiatu radomszczańskiego, tj z: I Liceum Ogólnokształcącego, II Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Radomsku, Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Żytnie, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Strzałkowie oraz reprezentacja uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Przedborzu.

 

Część "egzaminu" rozumienie ze słuchu przeprowadził specjalny gość, który osobiście przeczytał tekst do tej kategorii konkursu. Uczniowie po 80 minutach intensywnego wysiłku umysłowego zostali zaproszeni na przysłowiowe "kawę i ciastka" przygotowane przez organizatorów.

 

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 18.04.2011r. o godz. 11.30 w Miejskim Domu Kultury w Przedborzu. Jednak nie będzie to zwykłe podsumowanie konkursu. Otóż połączone ono będzie ze spotkaniem uczniów z przedstawicielem sekcji konsularnej ambasady USA w Warszawie. Jest to już 3 spotkanie przedborskich licealistów z ambasadą, jednak pierwsze połączone z rozdaniem nagród.

Oczywiście nie zabraknie tam  portalu Radomsko24.pl.

Więcej o:
przedbórz konkurs szkoła powiat
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE