Jeszcze do 4 marca można zgłaszać się do konkursu recytatorskiego

Jeszcze do 4 marca można zgłaszać się do konkursu recytatorskiego Fot. PSP nr 8 w Radomsku

„Humor w poezji dziecięcej- Baju, baj w bajkach bohaterów czar”- to tytuł konkursu recytatorskiego, który od lat organizowany jest w Publicznej Szkole Podstawowej nr 8 w Radomsku. Zgłoszenia na konkurs dostarczać można do sekretariatu PSP 8 do 4 marca.

Społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej nr 8 w Radomsku zaprasza do udziału w konkursie recytatorskim. Tegoroczna edycja ponownie zorganizowana wspólnie z Miejskim Domem Kultury w Radomsku, w formie online. Uczestnikami mogą zostać nie tylko uczniowie klas 1-3 ale i „zerówek”. Występy dzieci oceniane będą przez jury po ich wcześniejszym nagraniu w przedszkolach i szkołach, do których uczęszczają na co dzień.

Nagrania z występami zamieszczone zostaną na profilu Facebookowym PSP 8. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną na stronie szkoły i Miejskiego Domu Kultury w Radomsku.

Celem konkursu jest przede wszystkim rozwijanie zainteresowań czytelniczych uczniów, jak również propagowanie poezji dziecięcej, rozwijanie umiejętności wyrażania własnych uczuć podczas recytacji, rozwijanie umiejętności wyrażania treści utworu poetyckiego gestem i mimiką. 

Więcej o:
psp 8 radomsko radomsko psp konkurs recytatorski konkurs bajki radomsko psp 8
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE