Jest zgoda na inwestycje w radomszczańskim szpitalu i roczną nagrodę dla dyrektora placówki

Jest zgoda na inwestycje w radomszczańskim szpitalu i roczną nagrodę dla dyrektora placówki Fot. Starostwo Powiatowe w Radomsku

Zakupy nowego sprzętu i zbycie starego – to główne tematy obrad Rady Społecznej Szpitala Powiatowego w Radomsku, która zebrała się w czwartek, 11 kwietnia.

Rada pozytywnie zaopiniowała plany rozszerzenia działalności szpitala poprzez utworzenie Pracowni Rezonansu Magnetycznego, zaaprobowała też zakup aparatury do wykonywania badań rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej a także nowego aparatu RTG, 9 aparatów do znieczulenia ogólnego oraz 21 sztuk innego sprzętu medycznego (m.in. aparat USG, kardiomonitor, elektrokardiograf, kolonoskop, gastroskop, materace przeciwodleżynowe).

Pozytywną opinię zyskały także plany zbycia 2 zużytych aparatów do znieczulenia ogólnego (w planach mają trafić na Ukrainę), aparatu RTG (trafi do SPZOZ w Przedborzu) oraz sprzedaży tomografu komputerowego.

Rada pozytywnie zaopiniowała roczne sprawozdanie z wykonania planu finansowego i inwestycyjnego szpitala za 2023 r. jak również wniosek o przyznaniu dyrektorowi szpitala Piotrowi Kagankiewiczowi nagrody rocznej.

Na zakończenie ostatnich w tej kadencji samorządowej obrad Rady Społecznej Szpitala Powiatowego, starosta Beata Pokora oraz Członek Zarządu Powiatu Fabian Zagórowicz podziękowali członkom rady oraz dyrektorowi szpitala za bardzo dobrą współpracę.

Więcej o:
radomsko powiat radomszczański szpital radomsko inwestycje nagroda dla dyrektora szpitala społeczna rada szpitala
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE