Jest nowy przetarg na przebudowę ul. Reymonta w Radomsku

Jest nowy przetarg na przebudowę ul. Reymonta w Radomsku Fot. arch. redakcji

Urząd Miasta w Radomsku ogłosił drugi przetarg na wyłonienie wykonawcy kolejnego etapu przebudowy ul. Reymonta. Chodzi o fragment od skrzyżowania z ul. Żeromskiego do posesji przy ul. Reymonta 43 wraz z przebudową skrzyżowania ul. Reymonta z ul. Warszyca na skrzyżowanie o ruchu okrężnym.

Do pierwszego przetargu przystąpiły trzy firmy. Wszystkie złożone oferty przekraczały kwotę, jaką Urząd Miasta ma zarezerwowaną na tę inwestycję. Z tego powodu przetarg został unieważniony.

W czwartek, 30 marca 2023 r. ogłoszony został kolejny przetarg.

Inwestycja obejmuje m.in. wykonanie jezdni o nawierzchni z betonu asfaltowego, budowę chodników o nawierzchni z drobnowymiarowych elementów betonowych/granitowych, zjazdów o nawierzchni z drobnowymiarowych elementów betonowych/granitowych, miejsc postojowych, przebudowę skrzyżowania ul. Reymonta z ul. Warszyca na skrzyżowanie o ruchu okrężnym (rondo), budowę sieci kanalizacji deszczowej (dotyczy ul. Reymonta na odcinku od ul. Żeromskiego do rzeki Radomki), wymianę sieci kanalizacji deszczowej, budowę oświetlenia ulicznego z zastosowaniem słupów aluminiowych o kształcie kwadratowym w kolorze czarnym, budowę monitoringu zewnętrznego, wykonanie wycinki drzew i krzewów oraz wykonanie nowych nasadzeń i terenów zielonych.

Urząd Miasta na realizację inwestycji zamierza przeznaczyć 4 300 000,00 zł brutto.

Firmy zainteresowane przystąpieniem przetargu mogą składać oferty do 14 kwietnia 2023 r.

Więcej o:
radomsko urząd miasta radomsko przetarg inwestycja ulica reymonta ulica żeromskiego remont przebudowa rondo
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE