Jest akt oskarżenia w sprawie zabójstwa z sierpnia 2022 roku. W jednej z kamienic w Radomsku zamordowano kobietę

Jest akt oskarżenia w sprawie zabójstwa z sierpnia 2022 roku. W jednej z kamienic w Radomsku zamordowano kobietę Fot. archiwum KPP w Radomsku

Prokuratura Rejonowa w Radomsku skierowała do Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim akt oskarżenia przeciwko Tomaszowi N., oskarżając go o to, że w dniu 21 sierpnia 2022 roku w mieszkaniu położonym w Radomsku, działając z zamiarem bezpośrednim pozbawienia życia dokonał zabójstwa Anety W.

W komunikacie prasowym zamieszczonym przez Prokuraturę Okręgową w Piotrkowie Trybunalskim czytamy, że Prokuratura Rejonowa w Radomsku w dniu 13 marca 2023r. skierowała do Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim akt oskarżenia przeciwko Tomaszowi N., oskarżając go o to, że w dniu 21 sierpnia 2022 roku w mieszkaniu położonym w Radomsku, działając z zamiarem bezpośrednim pozbawienia życia dokonał zabójstwa Anety W. w ten sposób, że trzymanym w ręce nożem zadał jej głęboką ranę ciętą szyi z uszkodzeniem tkanek miękkich i narządów szyi oraz żyły szyjnej wewnętrznej z masywnym krwotokiem zewnętrznym, powodując jej zgon na miejscu zdarzenia.

Zarzucanego mu czynu dopuścił się w ciągu 5 lat po odbyciu 10 miesięcy kary pozbawienia wolności za inne przestępstwo.

Czyn zarzucony Tomaszowi N. zagrożony jest karą pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 12, karą 25 lat pozbawienia wolności albo karą dożywotniego pozbawienia wolności.

Zamordowana kobieta to 42-letnia radomszczanka. Zbrodnia o podłożu osobistym?

Zabójstwo kobiety w Radomsku. Zatrzymano dwóch mężczyzn

Więcej o:
Jest akt oskarżenia w sprawie zabójstwa z sierpnia 2022 roku w Radomsku Radomsko Jest akt oskarżenia w sprawie zabójstwa z sierpnia 2022 roku
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE