Zamordowana kobieta to 42-letnia radomszczanka. Zbrodnia o podłożu osobistym?

Zamordowana kobieta to 42-letnia radomszczanka. Zbrodnia o podłożu osobistym? Fot. KPP Radomsko/ S. Nems

Jak informowaliśmy na portalu Radomsko24.pl, 21 sierpnia 2022 r. w Radomsku doszło do zabójstwa kobiety. Dziś (24 sierpnia) policja ujawniła, że ofiarą była 42-letnia radomszczanka.

Do zabójstwa doszło w kamienicy w centrum Radomska. Jak ustalili policjanci miało ono podłoże osobiste. Jeszcze tego samego wieczora policjanci zatrzymali 45-latka, który od dłuższego czasu był w bliskich relacjach z zamordowaną. Za zabójstwo grozi nawet dożywocie.

Radomszczańscy policjanci pod nadzorem prokuratury przeprowadzili czynności procesowe w sprawie zabójstwa 42-letniej radomszczanki. Do tragedii doszło 21 sierpnia 2022 roku w jednej z kamienic w centrum Radomska.

- Na miejscu zdarzenia policjanci ustalili świadków, zabezpieczyli nagranie z monitoringu, wykonali oględziny i szereg innych niezbędnych czynności. Wszystko wskazywało, że do zbrodni doszło na tle osobistym. W efekcie do policyjnego aresztu trafili dwaj mężczyźni w wieku 45 i 48 lat. Zebrane w sprawie materiały pozwoliły na przedstawienie 45-latkowi zarzutu zabójstwa. Za to przestępstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności – relacjonuje Agnieszka Kropisz z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Prokurator zawnioskował do sądu o tymczasowe aresztowanie podejrzanego.

Więcej o:
radomsko policja radomsko morderstwo zabójstwo radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE