Jarosław Ferenc: Nie będę łamał prawa

Jarosław Ferenc: Nie będę łamał prawa Fot. UM Radomsko

Tak odpowiedział portalowi Radomsko24.pl, prezydent Jarosław Ferenc, którego zapytaliśmy o stanowisko w sprawie apelu, jaki wystosowali Radni Klubu Prawa i Sprawiedliwości Rady Miejskiej w Radomsku. Apel radnych dotyczył przekazania spisu wyborców Poczcie Polskiej.

- Apelujemy do Pana o nieopowiadanie się po stronie destrukcyjnej opozycji, której działania zmierzają do wywołania chaosu politycznego i społecznego – czytamy między innymi w apelu.  

Pod apelem podpisali się radni PiS: Bartłomiej Biskup, Tadeusz Kubak  Andrzej Kucharski, Piotr Lewandowski, Daniel Serwa.

- Nie opowiadam się po żadnej ze stron. Jestem bardzo zdziwiony tym pismem. Nie przekażę Poczcie Polskiej spisu wyborców. Działam zgodnie z prawem. Poczta Polska nie jest  uprawniona do przeprowadzenia wyborów. Po opinii prawnej nie mogę inaczej postąpić. Gdy się zmieni  prawo  przekaże spisy wyborców – komentuje prezydent

Cały apel radnych PiS do prezydenta do przeczytania TUTAJ.

W środę 6 maja, gościem portalu Radomsko24.pl, w programie Irka Staszczyka o godz. 19.45, będzie Piotr Lewandowski, radny PiS Rady Miejskiej  w Radomsku,

Więcej o:
wybory 2020 jarosław ferenc miasto radomsko prezydent jarosław ferenc pis radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE