Apel radnych Klubu PiS do prezydenta Radomska Jarosława Ferenca

Apel radnych Klubu PiS do prezydenta Radomska Jarosława Ferenca

Radni Klubu Prawa i Sprawiedliwości Rady Miejskiej w Radomsku wystosowali apel do prezydenta miasta Jarosława Ferenca. - Apelujemy do Pana o nieopowiadanie się po stronie destrukcyjnej opozycji, której działania zmierzają do wywołania chaosu politycznego i społecznego - czytamy.

Szanowny Panie Prezydencie,

w przekazanej do wiadomości publicznej swojej wypowiedzi zadeklarował Pan podjęcie działań uniemożliwiających przekazanie Poczcie Polskiej spisu wyborców z terenu naszego miasta przed ogłoszonymi na 10 majawyborami Prezydenta RP.

Apelujemy do Pana o nieopowiadanie się po stronie destrukcyjnej opozycji, której działania zmierzają do wywołania chaosu politycznego i społecznego.  Jest to tym bardziej zdumiewające, że czyni to Pan w sytuacji, gdy władze państwowe podejmują ogromny wysiłek organizacyjny w opanowaniu  pandemii koronawirusa.

Samorząd nie powinien stawać się areną sporów politycznych. Wielokrotnie deklarował  Pan jako samorządowiec, iż  obce jest mu działanie przeciwko władzy państwowej. Wnioskujemy zatem o głęboką refleksję nad Pana deklaracją stojącą w jawnej sprzeczności z zasadami, jakimi Pan raczył społeczność radomszczańską w trakcie swojej kampanii wyborczej.

Pod apelem podpisali się radni PiS: Bartłomiej Biskup, Tadeusz Kubak, Andrzej Kucharski, Piotr Lewandowski, Daniel Serwa

Więcej o:
wybory 2020 jarosław ferenc miasto radomsko prezydent jarosław ferenc
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE