Jarosław Ferenc: Koalicja Obywatelska opowiada różne bajki

Jarosław Ferenc: Koalicja Obywatelska opowiada różne bajki Fot. M. Kołaczkowski

Zdaniem radnych Koalicji Obywatelskiej Rady Miejskiej w Radomsku, Jarosław Ferenc ugiął się pod presją Anny Milczanowskiej (PiS) i miejski projekt in vitro wyrzucił do kosza.

Radny miejski Łukasz Więcek na konferencji prasowej wyraził zdziwienie i rozczarowanie decyzją prezydenta Jarosława Ferenca o wycofaniu programu in vitro z projektu budżetu. Platforma Obywatelska uważa, że decyzja ta była prawdopodobnie skutkiem nacisków PiS. Wskazał również na niepowodzenie ich wniosku na komisji, co jednoznacznie odczytuje jako zły sygnał wobec mieszkańców Radomska.

- Jest Pan zakładnikiem poseł Anny Milczanowskiej - dopytuje Irek Staszczyk prezydenta Jarosława Ferenca w programie „W Temacie”.

- Koalicja Obywatelska opowiada różne rzeczy, różne bajki. Ja jestem, jak już parokrotnie to również u Pana mówiłem, prezesem stowarzyszenia Razem dla Radomska. Jestem politycznie niezależny. Do żadnej partii politycznej nie należałem. Dla mnie najważniejszą partią jest nasze miasto Radomsko. Będę działał z każdym, kto będzie chciał mi pomóc w rozwianiu naszego miasta - komentuje w rozmowie Jarosław Ferenc.

W środę 29 listopada gościem portalu Radomsko24.pl będzie Jarosław Ferenc prezydent Radomska. Program „W Temacie” premiera o godz. 19.45. A w dowolnym momencie na naszym kanale na YouTube. Zapraszamy do oglądania.

Więcej o:
w temacie irek staszczyk jarosłąw ferenc
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE