Jarmark Powiatowy w parku Solidarności

Jarmark Powiatowy w parku Solidarności

9 września, Starostwo Powiatowe w Radomsku organizuje Jarmark Powiatowy. Impreza, mająca na celu integrację mieszkańców oraz promocję Powiatu Radomszczańskiego połączona będzie z III Dniem Organizacji Pozarządowych działających na terenie naszego powiatu.

Jarmark Powiatowy, mimo iż w 2017 roku tworzony będzie w nowej formule, nawiązuje swym charakterem do organizowanych w latach ubiegłych letnich festynów powiatowych, na których bawiły się tłumy mieszkańców całego regionu.

W tym roku na Jarmarku Powiatowym wystąpi legenda polskiej muzyki rockowej zespół Trubadurzy.

- To jednak nie wszystko, na scenie pojawią się również orkiestry i zespoły muzyczne oraz młodzi utalentowani tancerze i soliści z terenu powiatu radomszczańskiego. Tradycyjnie już barwny korowód Parady Gmin wraz z orkiestrami przemaszeruje przez miasto, a stoiska Jarmarku Powiatowego kusić będą rękodziełem i wyrobami regionalnymi. Przewidujemy jeszcze wiele innych atrakcji (m. in. pokazy zorganizowane przez funkcjonariuszy policji i straży pożarnej) zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Będzie to więc dobra okazja do zaprezentowania lokalnej kultury, tradycji, ale również szansa do promocji Gmin Powiatu Radomszczańskiego – zdradza tegoroczne atrakcje jarmarku, Wioletta Bąk-Kempa, rzecznik prasowy starostwa w Radomsku.

Jednocześnie rzecznik Wioletta Bąk-Kempa zapraszamy władze Gmin, przedstawicieli stowarzyszeń i innych organizacji pozarządowych, w tym: Kół Gospodyń Wiejskich, gminnych OSP a także wszystkich mieszkańców do udziału w Jarmarku Powiatowym.

Więcej o:
jarmark powiatowy jarmark radomsko starostwo radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE