Jarmark Powiatowy 2018. Parada Gmin i Organizacji Pozarządowych

Od Parady Gmin rozpoczęła się druga edycja Jarmarku Powiatowego połączonego z IV Dniem Organizacji Pozarządowych. Sobotnie (8 września) wydarzenie ma na celu integrację mieszkańców oraz promocję Powiatu Radomszczańskiego i wchodzących w jego skład gmin.

Barwny korowód Parady Gmin i Organizacji Pozarządowych, wyruszył z parkingu Galerii Radomsko, przy akompaniamencie Orkiestry Dętej z Kamieńska. Asystowali na motocyklach oraz w zabytkowych samochodach członkowie Stowarzyszenia Klubu Weterani Szos Radomsko oraz Stowarzyszenia Motocyklistów Czarny Radomsko.

Na czele Parady władze powiatu: starosta Beata Pokora oraz przewodniczący Rady Powiatu Jacek Ciecióra. 

Tegoroczna Parada Gmin i Organizacji Pozarządowych przeszła ulicami Kościuszki, Joselewicza, Fabianiego i Tysiąclecia do parku Solidarności, gdzie na uczestników czekały liczne atrakcje.

Wcześniej, na terenie Galerii Radomsko pojawił się czołg z „Czterech Pancernych”. Poprowadzone zostały warsztaty dla najmłodszych, a także odbyły się występy Radomszczańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wyjątkowy pokaz zaprezentowały Warsztaty Terapii Zajęciowej w Radomsku - „Zumba po góralsku”.

Portal Radomsko24.pl był patronem medialnym Jarmarku Powiatowego.

Więcej o:
festyn powiatowy festyn festyn powiatowy 2018
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE