Janek Pawelec otrzymał stypendium Queen Hedvig Scholarship do Doliny Krzemowej

Janek Pawelec otrzymał stypendium Queen Hedvig Scholarship do Doliny Krzemowej Fot. archiwum Facebook Krzysiek Pawelec

Zakończył się właśnie ostatni etap rekrutacji kandydatów do stypendium Queen Hedvig Scholarship do Doliny Krzemowej. W jego trakcie oddano 31 347 głosów na kandydatów. Jan Pawelec - mieszkaniec powiatu radomszczańskiego - uczeń Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II w Kleszczowie został jednym z laureatów. Gratulujemy!

Janek - uczeń Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II w Kleszczowie od Komisji otrzymał 27 punktów, w głosowaniu internetowym 1953 głosy, co przełożyło się na liczbę punktów: 8,29. Suma punktów to 35,29. To najlepszy wynik ze wszystkich osób biorących udział w walce o stypendium.

Queen Hedvig Scholarship jest unikatowym projektem skierowanym do uczniów trzydziestu najlepszych liceów ogólnokształcących i techników w Polsce. Projekt ten polega na przyznaniu uczniom stypendiów w formie wyjazdu do Doliny Krzemowej w Kalifornii. Głównym celem programu stypendialnego jest poznanie najbardziej innowacyjnych firm i laboratoriów na świecie oraz wsparcie uczniów w zarządzaniu własnymi ścieżkami edukacji.

Przyznanie Queen Hedvig Scholarship oznacza m.in. pokrycie przez Organizatorów kosztów wyjazdu do Doliny Krzemowej w dniach 24 września – 1 października 2022, w tym:kosztów przelotu Warszawa – Los Angeles – Warszawa; kosztów transportu w USA; kosztów noclegów; kosztów wyżywienia; kosztów ubezpieczenia; kosztów biletów do muzeów, parków itp.

Więcej o:
janek pawelec sytpendium janek pawelec radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE