Jak ucieszyć najmłodszych fanów piłki nożnej w czasie izolacji?

Jak ucieszyć najmłodszych fanów piłki nożnej w czasie izolacji?

Pandemia zatrzymała świat również dla dzieci. W czasie izolacji spowodowanej koleiną falą zarażeń koronawirusem są nie tylko pozbawione życia w grupie rówieśników, ale również rozwijania wielu pasji i upodobań. Mali entuzjaści piłki nożnej nie mogą obecnie kibicować na żywo ulubionej drużynie czy grać na podwórku z przyjaciółmi. Model stadionu piłkarskiego to gadżet, który ucieszy każdego małego kibica i będzie mu towarzyszył na co dzień. Sprawdź, dlaczego warto po niego sięgnąć, jeśli Twoje dziecko kocha piłkę nożną.

Modele stadionów – niezbędny element w kolekcji każdego fana

Pandemia COVID-19 zmieniła nasze codzienne życie w różnych obszarach, spędzanie czasu wolnego również musiało ulec transformacji. Uczestniczenie w rozgrywkach sportowych na żywo stało się niemożliwe. Transmisje telewizyjne przedstawiające starcie ukochanych piłkarzy pozwalają na chwilę przywrócić kontakt z ulubioną dyscypliną, ale nie są emitowane codziennie. Natomiast popularne gadżety kojarzone z piłką nożną takie jak plakat z ulubionym sportowcem, piłka z podpisami zawodników czy szalik w klubowych barwach ma już każdy zaangażowany kibic.

Wyjątkowe zabawki DIY dla dzieci | Sklep.Habarri.pl

Odpowiedzią na potrzeby miłośników futbolu jest model stadionu piłkarskiego w formie puzzli 3D. To oryginalny gadżet, który zapewni codzienną rozrywkę i rozwinie kompetencje dziecka. Złożenie konstrukcji wymaga koncentracji i rozwija wyobraźnię przestrzenną oraz logiczne myślenie. Z modelem do samodzielnego składania poradzą sobie nawet najmłodsze pociechy, ponieważ do produktu dołączono ilustrowaną instrukcję.

Model stadionu piłkarskiego ulubionej drużyny

Modele stadionów w formie puzzli 3D są od dawna sprzedawane w sklepach kibica w największych europejskich miastach. Ta moda powoli dociera również do Polski, ale obecnie propozycja ojczystych klubów jest niewielka. W konsekwencji w propozycjach sklepu Habarri – przedsiębiorstwa, które oferuje wyselekcjonowane zabawki i gadżety dla całej rodzin – można znaleźć głównie modele stadionów zagranicznych klubów.

Fani futbolu z pewnością znajdą w bogatej ofercie dokładnie taki model stadionu, jaki sobie wymarzyli.  Kolekcja zawiera między innymi: kultowy stadion San Siro należący do włoskich klubów Inter Mediolan i AC Milan, nowoczesny Alianz Arena, na którym domowe mecze rozgrywa niemiecki Klub Bayern Monachium czy konstrukcje uwielbianych stadionów angielskich z Wembley na czele. W propozycjach Habarri można również znaleźć mniej popularne makiety jak rosyjski stadion Spartaku Moskwa, czy Estadio Anoeta wprost z San Sebastian w Hiszpanii.

Własny stadion piłkarski w domu?

Koszt budowy stadionu piłkarskiego wynosi setki milionów euro, ale nie w sklepie z zabawkami Habarri. Modele do samodzielnego składania zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych. Już teraz wejdź na stronę firmy i sprawdź pełną ofertę. Ten oryginalny prezent z pewnością wywoła uśmiech na twarzy małego miłośnika piłki nożnej.

Znajdziesz nas pod adresem: ul. Jana Kazimierza 21B lok. U1, 01-248 Warszawa
lub na naszej stronie: Sklep.Habarri.pl

Źródło: Wyjątkowe zabawki DIY dla dzieci | Sklep.Habarri.pl

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE