„Jak przetrwać Dzień Doceniania Męża i nie zwariować – przewodnik dla żon”

„Jak przetrwać Dzień Doceniania Męża i nie zwariować – przewodnik dla żon”

Dzisiaj obchodzimy Dzień Doceniania Męża – wyjątkową okazję, by docenić tego niezłomnego bohatera domowego zapaśnictwa z pokrywką od garnka i mistrza kontroli zdalnej, znanego również jako Twój Mąż.

Zanim przystąpisz do festiwalu pochwał, przeczytaj nasz krótki przewodnik, jak uczynić ten dzień niezapomnianym (i przy okazji nie stracić rozumu).

1. Śniadanie do łóżka? Czemu nie! 

Zacznij dzień od niespodzianki: śniadania do łóżka. Pamiętaj, że mężczyzna najedzony to mężczyzna szczęśliwy. Wystarczy jajecznica, kawa i może jedna skarpeta mniej pod łóżkiem jako bonus.

2. Komplementy – dzisiaj podwójna dawka 

Niech ten dzień będzie pełen komplementów... nawet jeśli trzeba je trochę naciągnąć. "Wow, nigdy wcześniej nie widziałam, żeby ktoś tak profesjonalnie obsługiwał pilot od telewizora" – brzmi jak muzyka dla męskich uszu.

3. Aktywności, które lubi – a Ty znosisz

Pokaż, że Ci na nim zależy, i spędź z nim czas na jego ulubionej, choć niekoniecznie Twojej ulubionej aktywności. Czy to będzie maraton filmów z eksplozjami, czy mecz jego ulubionej drużyny – dzisiaj to Ty jesteś kibicem numer jeden.

4. Małe prezenty, wielkie znaczenie

Nie musisz wydawać fortuny, by pokazać swoje uczucia. Kup coś małego, co przypomni mu o Tobie... jak nowy pilot do telewizora lub książka o historii piwa.  

Nie zapomnij udostępnić tego artykułu swoim znajomym żonom, które również mogą potrzebować małej pomocy w przetrwaniu tego dnia. W końcu wspólna siła to podwójna siła!

A jeśli masz własne sposoby na świętowanie Dnia Doceniania Męża, podziel się nimi w komentarzach poniżej – chętnie dowiemy się, jak inne super-żony radzą sobie z tym wyjątkowym dniem!

Więcej o:
dzień męża
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE