Jacek Gaik – zwycięzca plebiscytu „ERA Pasjonatów” odebrał nagrodę

Zwycięzca plebiscytu portalu Radomsko24.pl „Erapasjonatów” – Jacek Gaik odebrał nagrodę. W uroczystym jej wręczeniu wzięła udział wicestarosta Małgorzata Lewandowska oraz redaktor naczelna portalu, Monika Wróbel-Wnuk.

Jacek Gaik to 30-letni radomszczanin - kolekcjoner samochodów.

Nasz bohater otrzymał 46,25 proc. głosów. Drugie miejsce w plebiscycie zajął Ariel Krawczyk - budowniczy makiet radomszczańskich charakterystycznych budowli z wynikiem 36,17 proc. głosów. Trzecie miejsce zdobył Cezary Bączek - miłośnik podnoszenia ciężarów i trener personalnego. Jego wynik to 12,8 proc. głosów.

-  Nie spodziewałem się takiego wyniku głosowania. Po tym, jak udostępniłem ankietę przyjaciołom z klubów motoryzacyjnych do których należę, liczba oddanych na mnie głosów zaczęła wzrastać. Wiem, że bardzo wiele osób trzymało za mnie kciuki - podkreśla Jacek Gaik.

W uroczystym wręczeniu nagrody wzięła udział wicestarosta Małgorzata Lewandowska.

- Gratuluję wszystkim Pasjonatom nietypowego hobby i oryginalnych zainteresowań. Jak pokazuje przykład pana Jacka - warto mieć pasję i ją realizować. Mam nadzieję, że wkrótce będziemy mogli podziwiać jego pojazdy w specjalistycznym muzeum. Raz jeszcze gratuluję zwycięzcy i życzę realizacji planów oraz zamierzeń – mówiła wicestarosta, Małgorzata Lewandowska.

Nagrodę główną oraz nagrodę ufundowaną przez Starostwo Powiatowe w Radomsku, Jacek Gaik postanowił przekazać na licytację na rzecz chorego na nowotwór 19-letniego Mateusza Czapli.

Obejrzyj reportaż na temat pasji Jacka Gaika

Sponsorem nagrody dla zwycięzcy plebiscytu jest firma zaopatrzeniowa „Korner”. Plebiscyt powstał we współpracy z Powiatem Radomszczańskim.

- To była pierwsza edycja plebiscytu, ale mam nadzieję, że nie ostatnia. Widzimy, że ludzi pozytywnie zakręconych jest w powiecie radomszczańskim wielu. Gratulujemy wszystkim nominowanym oraz zwycięzcy – mówi Monika Wróbel-Wnuk, redaktor naczelna portalu Radomsko24.pl.

„ERA Pasjonatów” to plebiscyt portalu Radomsko24.pl, prezentujący ludzi z pasją – mieszkańców powiatu radomszczańskiego, pozytywnie wyróżniających się niecodziennym talentem lub nietypowym hobby.

Od kwietnia na portalu www.radomsko24.pl prezentowano sylwetki 6 bohaterów/zespołów. Zwycięzcę plebiscytu w głosowaniu wskazali internauci.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko radomsko24.pl era pasjonatów plebiscyt jacek gaik wręczenie nagrody
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE