J. Jędrzejczak: Radomszczanie chcą zmian

J. Jędrzejczak: Radomszczanie chcą zmian

Publikujemy oświadczenie Jakuba Jędrzejczaka, który z ramienia Koalicji Obywatelskiej ubiegał się o stanowisko prezydenta Radomska. Nie wszedł do drugiej tury, komu więc przekaże swoje poparcie?

O to pełna treść oświadczenia Jakuba Jędrzejczaka, nadesłana dzisiaj do naszej redakcji:

63 % mieszkańców zagłosowało 21 października za zmianą Prezydenta Radomska głosując na Jacka Gębicza, Jakuba Jędrzejczaka, Wiolettę Pal i Dawida Wawrykę. Zmiany innego rodzaju, nawet w wysokości 100%, zaproponował w kampanii dotychczasowy Prezydent Jarosław Ferenc, którego poparło 37% radomszczan.

Ja także w trakcie kampanii zgłaszałem potrzebę zmian. Tak wypowiadali się wszyscy wyborcy, z którymi rozmawiałem w ostatnim czasie i tak skonstruowany był program wyborczy KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska w Radomsku.

W wyniku odbytego głosowania na Prezydenta Radomska szansę zmieniania miasta będzie miał Jarosław Ferenc lub Wioletta Pal. W drugiej turze mieszkańcy zdecydują o tym kto będzie odpowiedzialny za losy Radomska przez następne 5 lat. Gorąco zachęcam wszystkich  do udziału w najbliższym głosowaniu.

Zostawiam Państwu decyzję, kto powinien rządzić miastem. Ja tym razem jednak nie wskażę na kogo zagłosuję, ponieważ w mojej ocenie żaden z uczestniczących na tym etapie kandydatów nie gwarantuje realizacji naszego programu wyborczego.

Zagłosujcie Państwo na tego kandydata, który Waszym zdaniem jest najbardziej wiarygodny i po powołaniu na Prezydenta Radomska dotrzyma obietnic wyborczych. Państwa głos zdecyduje, każdy z osobna, dlatego bardzo proszę o udział w wyborach.

Gratuluję wszystkim kandydatom uczestniczącym w wyborach osiągniętych wyników. Bardzo dziękuję wyborcom, którzy oddali na mnie głos w wyborach na Prezydenta Radomska oraz na Radnego Rady Miasta.

To będzie już czwarta z rzędu kadencja, w której będę reprezentował Państwa w samorządzie. Jest to dla mnie wielkie zobowiązanie, które będę wypełniał tak, żeby nie zawieść Państwa zaufania.

Więcej o:
jakub jędrzejczak prezydent wybory samorządowe radomsko koalicja obywatelska druga tura
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE