Integracja osób związanych z branżą stolarską

Integracja osób związanych z branżą stolarską Fot. M. Kołaczkowski

Po raz pierwszy firma Korner ze Strzałkowa specjalizującą się w kompleksowej obsłudze klientów z rynku meblarskiego, budowlanego, a także wnętrzarskiego zorganizowała w Radomsku konferencję, w której wzięli udział stolarze, a także projektanci i artyści, z którymi współpracuje.

Dyskutowano o najnowszych trendach oraz nowoczesnych rozwiązaniach, z których mogą korzystać przedstawiciele branży stolarskiej m.in. nowoczesne platformy internetowe, skupiające projektantów, stolarzy oraz dostawców.

- W Radomsku mamy kilkaset firm stolarskich. Chcemy, żeby się integrowały, wzajemnie uzupełniały, ale też korzystały z najnowszych technologii – zaprasza Krzysztof Widawski, prezes firmy Korner, organizator konferencji.

Spotkaniu przyświecało hasło „Wyróżnij się, osiągnij sukces!”.

- Tego typu spotkania to doskonała okazja do integracji osób związanych z branżą stolarską – dodaje Krzysztof Widawski, gość portalu Radmsko24.pl.

Rozmowa z Krzysztofem Widawskim - prezesem zarządu firmy Korner specjalizującej się w kompleksowej obsłudze klientów z rynku meblarskiego, budowlanego, a także wnętrzarskiego w środę 29 marca o godzinie 19.45.

Więcej o:
w temacie irek staszczyk krzysztof widawski
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE