Indesit Company Polska poszukuje 20 pracowników

Indesit Company Polska poszukuje 20 pracowników

Czeka praca w Indesit Company Polska.

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku w dniu 1 lipca 2016 r. (piątek) organizuje Giełdę Pracy dla agencji Adecco Poland Sp. z o.o. na stanowisko pracownik produkcji do jednej z firm radomszczańskiej podstrefy Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – Indesit Company Polska.

Praca na stanowisku pracownika produkcji odbywać się będzie na 3 zmiany i będzie polegała na montażu sprzętu przy ruchomej linii produkcyjnej. Jest więc to praca manualna. Wymagania, które muszą spełniać kandydaci do pracy to chęci i motywacja do pracy oraz posiadanie zdolności manualnych. Mile widziane będzie doświadczenie na produkcji.

Liczba wolnych miejsc pracy: 20

Ważne! Giełda pracy skierowana jest zarówno do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku jak i osób niezarejestrowanych, które same aktywnie poszukują pracy lub chcą zmienić swoją dotychczasową pracę. Organizowane wydarzenie będzie więc doskonałą okazją dla pracodawcy do zaprezentowania oferty pracy oraz pozyskania nowych pracowników, a dla osób poszukujących pracy okazją do bezpośredniego kontaktu i rozmowy z pracodawcą.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w giełdzie pracy proszone są o kontakt osobisty z doradcami klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku (ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko – boksy od nr 4 do 18 ) lub w Filii PUP w Przedborzu (ul. Pocztowa 30, 97-570 Przedbórz).

Szczegółowe informacje można również uzyskać telefonicznie dzwoniąc pod nr (44) 683 73 56 – 58 wybierając nr wew.  31 lub 42.

Więcej o:
łsse prezes zarząd strefa pup giełda pracy
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE