In Vitro w Radomsku. Prezydent ogłosił konkurs ofert

In Vitro w Radomsku. Prezydent ogłosił konkurs ofert Fot. pixabay.com

Prezydent Radomska ogłosił otwarty konkurs ofert na wybór w 2020 roku realizatorów programu polityki zdrowotnej pn. „Dofinansowanie do leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców miasta Radomska”.

Do konkursu mogą przystąpić podmioty, które wykonują działalność leczniczą oraz świadczą usługi medyczne w zakresie leczenia niepłodności metodami zapłodnienia pozaustrojowego, mają swoją siedzibę i wykonują procedury zapłodnienia pozaustrojowego na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Ostateczny termin składania ofert upływa 6 lipca 2020 r.

Po rozstrzygnięciu konkursu Prezydent Miasta Radomska zawrze umowę o udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne z wyłonionym realizatorem/realizatorami. Wysokość środków publicznych przeznaczonych z budżetu miasta Radomska na realizację zadania wynosi 100 tys. zł.

Z programu będą mogły skorzystać pary małżeńskie, które mieszkają na terenie miasta Radomska i spełniają określone kryteria wiekowe. Szczegółowej kwalifikacji dokonywać będzie podmiot leczniczy. Kwota dofinansowania to 5 tys. zł do jednego zabiegu. Dofinansowanie będzie można uzyskać maksymalnie na dwa zabiegi.

O zakwalifikowaniu się pacjentów do programu decydować będzie też kolejność zgłoszeń.

Informacja o wyłonionych realizatorach Programu zostanie podana do publicznej wiadomości. Ogłoszenie o konkursie zostało opublikowane na stronie www.bip.radomsko.pl/71

Więcej o:
radomsko in vitro radomsko konkurs ofert
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE