Impreza na zakończenie wakacji uzależniona od sytuacji epidemicznej

Impreza na zakończenie wakacji uzależniona od sytuacji epidemicznej Fot. UM Radomsko

Na sobotę 29 sierpnia 2020 r. zaplanowano w Radomsku imprezę wieńczącą tegoroczne wakacje. Jedną z atrakcji ma być występ zwyciężczyni dziecięcej EUROWIZJI 2019 – Viki Gabor. W związku ze wzrostem w Polsce zakażeń koronawirusem wciąż nie można powiedzieć, że impreza odbędzie się na 100 procent.

Ze względów bezpieczeństwa organizowany przez Urząd Miasta w Radomsku koncert Viki Gabor zaplanowany jest na placu targowym, w wydzielonym sektorze dla publiczności, dla maksymalnie 700 osób.

- Wymogi sanitarne określać będzie regulamin imprezy, zgodny z wytycznymi Rządu oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, dotyczącymi Covid 19, do którego będą musieli się stosować uczestnicy imprezy. Obecnie obowiązkowy jest dystans społeczny lub używanie maseczek. Dodatkowo przy wejściu na teren imprezy trzeba będzie zdezynfekować dłonie – wyjaśnia Paulina Grabowska, naczelnik Wydziału Informacji i Promocji Urzędu Miasta w Radomsku.

Organizatorzy imprezy mają nadzieję, że dojdzie ona do skutku. Pewności jednak nie ma.

- Jeżeli sytuacja epidemiczna ulegnie pogorszeniu, bądź wytyczne rządowe oraz Głównego Inspektora Sanitarnego zostaną zaostrzone, nie wykluczamy odwołania koncertu – zauważa Paulina Grabowska.

Tymczasem Urząd Miasta w Radomsku rozpoczyna akcję rozdawania bezpłatnych wejściówek na imprezę.

Aby wejść na koncert trzeba będzie posiadać bezpłatne wejściówki. Będzie można je odebrać (1 osoba – maks. 2 wejściówki) w dwóch terminach: we wtorek 11 sierpnia w godz. 10.00-12.00 i w czwartek 20 sierpnia w godz. 15.00-17.00 w kasie budynku administracyjnego na placu targowym.

W pierwszym i drugim terminie rozdane zostanie po 300 wejściówek. Pozostałe będą nagrodami w konkursach organizowanych przez Miasto Radomsko oraz lokalne media.

Czytaj też: Viki Gabor wystąpi w Radomsku już 29 sierpnia

Więcej o:
radomsko urząd miasta radomsko zakończenie wakacji impreza viki gabor
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE