II edycja konkursu "Ekobelfry"

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi ogłosił drugą edycję konkursu dla nauczycieli.

Materiały organizatoraWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi ogłosił drugą edycję konkursu dla nauczycieli.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach - EkoBelfer i EkoSzkoła. Z jednej placówki może zostać zgłoszonych maksymalnie dwóch nauczycieli. Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest nadesłanie do organizatorów wypełnionego zgłoszenia konkursowego.

Na podstawie zgłoszenia, w którym zawarte będą informacje o dokonaniach nauczyciela i szkoły, zostaną wyłonieni zwycięzcy. Organizatorzy pod uwagę będą brać sukcesy w działalności związanej z tematyką konkursu. W formularzu zgłoszeniowym należy pochwalić się m.in. opisem działań z zakresu edukacji ekologicznej zrealizowanych z inicjatywy i przy udziale nauczyciela w roku szkolnym objętym edycją konkursu, a także osiągnięciami nauczyciela i przygotowywanych przez niego uczniów w konkursach, turniejach, festiwalach, olimpiadach w roku szkolnym objętym edycją konkursu, zdobytymi przez nauczyciela medalami, odznakami i wyróżnieniami. Ponadto będą brane pod uwagę ewentualne pozyskane granty, środki z funduszy krajowych i europejskich.

Warto się starać - w puli nagród znajduje się kwota 95 000 zł. Najwyższa nagroda jaką może otrzymać nauczyciel lub szkoła wynosi aż 5 000 zł. Zgłoszenia przyjmowane są do 12 października. Na 6 grudnia zaplanowano podsumowanie.

Szczegółowy regulamin oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie internetowej www.zainwestujwekologie.pl.

Więcej o:
ekologia nauczyciel szkoła eko konkurs nagrody fundusz zgłoszenia
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE