Idą wybory. Zaczęło się otwieranie wszystkiego i wszędzie

Idą wybory. Zaczęło się otwieranie wszystkiego i wszędzie Fot. arch. redakcji

Widać, że wybory parlamentarne i samorządowe zbliżają się wielkimi krokami. Trzeba się wyborcom pokazać i przypomnieć. Jak to najprościej zrobić? Zwołać konferencję prasową, zaprosić dziennikarzy i zrobić sobie ładne zdjęcie. Najbliższa taka możliwość w piątek 7 kwietnia przy okazji otwarcia kasy biletowej na dworcu w Radomsku.

Środa 5 kwietnia. Popołudnie. Zaglądamy do naszej skrzynki mailowej, a tam woła do nas tytuł: Zaproszenie na konferencję prasową. Nadawcą jest Polregio. Od razu domyślamy się o co chodzi. O otwarcie kasy na dworcu w Radomsku. Kilka dni temu na kolegium redakcyjnym zastanawialiśmy się czy władza zrobi jej huczną inaugurację. Nie pomyliśmy się.

Przypomnijmy. Kasę na dworcu w Radomsku przywrócono ponownie po 2 latach od zamknięcia, w sobotę 1 kwietnia.

ZOBACZ: Kasa na dworcu w Radomsku czynna kilkanaście godzin dziennie

Teraz władza będzie ją ponownie otwierać. W mailowym zaproszeniu możemy przeczytać, że to wiekopomne wydarzenie z udziałem mediów zaplanowano na piątek 7 kwietnia o godz. 11.00. W konferencji wezmą udział: dyrekcja Zakładu Polregio w Łodzi, posłanka Anna Milczanowska, prezydent miasta Radomska Jarosław Ferenc oraz Tadeusz Kubak przewodniczący Rady Miejskiej w Radomsku.

Widać, że wybory za pasem. Zaproszeń na otwarcie czegokolwiek się da i gdziekolwiek się da spodziewamy się coraz więcej.

Więcej o:
kasa dworzec dworzec pkp anna milczanowska jarosław ferenc tadeusz kubak
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE