I LO zaprasza na Filmową Grę Miejską

I LO zaprasza na Filmową Grę Miejską

I Liceum Ogólnokształcące im. F. Fabianiego w Radomsku oraz Lider Filmoteki Szkolnej zapraszają uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w Filmowej Grze Miejskiej pod hasłem "Podróż za jeden uśmiech".

Akcja realizowana jest w ramach projektu "Filmoteka Szkolna. Akcja!"we współpracy z Filmoteką Narodową i Centrum Edukacji Obywatelskiej przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

"Podróż za jeden uśmiech", to gra łącząca zabawę i rywalizację, z nauką o historii kina. Uczestnicy wcielą się w role podróżników po światowej kinematografii. Gra rozpocznie się oficjalną inauguracją, w dniu 27 września, o godz. 8.30 w pracowni Filmoteki Szkolnej w I LO.

Celem gry jest dotarcie przez uczestników (2 – osobowe zespoły) do wszystkich Stacji w jak najkrótszym czasie i wykonanie zadań. Głównym kryterium końcowej klasyfikacji zespołów, jest zgromadzenie przedmiotów otrzymanych na każdej ze Stacji po wykonaniu zadania. Nagrody dla trzech zespołów zostaną przyznane przez Organizatora w drodze losowania. Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają pamiątkowe gadżety.

Więcej o:
gra miejska radomsko gra radomsko liceum radomsko gra liceum radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE