I konkurs o Złote Indeksy AEH

I konkurs o Złote Indeksy AEH Fot. Organizator

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie organizuje konkurs, w którym do wygrania jest aż 20 indeksów na studia na wybranym kierunku. Laureaci Konkursu nie tylko będą mieli możliwość studiowania przez rok zupełnie za darmo, ale również otrzymają atrakcyjne rabaty na kolejne lata studiów.

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie konkurs kieruje w stronę wszystkich tegorocznych maturzystów z całej Polski. Zadanie konkursowe to napisanie pracy na temat: „Pandemia – szanse i wyzwania”. Z założenia Organizatorów temat konkursu ma na celu skłonienie młodych ludzi do analizy obecnej sytuacji w Polsce i na świecie, a przede wszystkim do dostrzeżenia szans i możliwości, jakie wiążą się z pandemią.

Prace konkursowe o objętości nie mniejszej niż 3000 słów i nie większej niż 8000 słów należy przesłać wraz ze wszystkimi załącznikami na adres AEH w Warszawie do 30 maja 2021 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 30 czerwca 2021 roku, natomiast uroczyste wręczenie dyplomów oraz indeksów odbędzie się podczas Inauguracji Roku Akademickiego 2021/2022 z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Więcej o:
AHE konkurs konkurs Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Warszawie Złote Indeksy
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE