Huawei E3372 USB Stick (4G/LTE): najlepsza dla studentów i osób dojeżdżających do pracy.

Huawei E3372 USB Stick (4G/LTE): najlepsza dla studentów i osób dojeżdżających do pracy.

W dzisiejszym świecie coraz więcej urządzeń jest podłączonych do Internetu w celu łączności w pomieszczeniach lub na zewnątrz. Dlatego najlepiej jest mieć urządzenie, które zapewnia łączność z Internetem na wynos. Huawei posiada mobilne urządzenie szerokopasmowe znane jako Huawei E3372 USB Stick (4G/LTE), które umożliwia łączność z Internetem za pośrednictwem sieci komórkowych. Samo urządzenie – Huawei E3372 – wygląda jak pendrive USB i jest dostarczane z oprogramowaniem do zainstalowania na macOS o nazwie HiLink.

Każdy użytkownik, który ma laptopa lub komputer z portem USB, może łatwo połączyć się z Internetem za pomocą klucza USB Huawei E3372 — wystarczy go podłączyć, zainstalować dołączone oprogramowanie i gotowe.

Jest to idealne rozwiązanie dla studentów i osób dojeżdżających do pracy, które potrzebują niezawodnej, ale opłacalnej opcji dostępu do Internetu. Urządzenie ma bezpieczną prędkość pobierania do 150 Mb/s i prędkość wysyłania do 50 Mb/s, co pozwala błyskawicznie przesyłać strumieniowo lub pobierać filmy i filmy. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli często podróżujesz, ponieważ będziesz mógł pozostać w kontakcie, gdziekolwiek jesteś.

Pamięć USB Huawei E3372 (4G / LTE) obsługuje protokół internetowy w wersji 6 (IPv6), który umożliwia urządzeniom utrzymywanie połączenia z kilkoma sieciami jednocześnie, zapewniając niemal nieskończoną liczbę adresów IP.

Jak obsługiwać i ustawiać pamięć USB Huawei E3372 (4G/LTE)

Huawei E3372 jest przeznaczony do pracy na laptopie lub komputerze stacjonarnym. Użytkownik musi jedynie podłączyć pamięć 4G/LTE do wolnego portu USB. Po krótkiej instalacji sterownika dysk już łączy się z Internetem. Oprogramowanie Connect nie musi być instalowane ze względu na „Huawei HiLink”. Cała obsługa i konfiguracja odbywa się za pośrednictwem przeglądarki, tak jak w przypadku zwykłego routera DSL lub routera MiFi. Huawei E3372 automatycznie rozpoznaje operatora na podstawie włożonej karty SIM i przeprowadza odpowiednią konfigurację, więc nie wprowadzasz dalszych ustawień.

Do obsługi Huawei E3372 potrzebna jest standardowa karta mini-SIM w formacie 2FF, który jest obecnie największym dostępnym formatem kart SIM. Karta micro lub nano-SIM z adapterem do przejścia, ale także łatwa, a adapter nie może uszkodzić kija. Nawiasem mówiąc, użytkownicy mogą również włożyć kartę pamięci microSD i używać E3372 jako pamięci USB.

Specyfikacja

Dostępne wersje                    Huawei E3372

Kategoria                                LTE CAT 4

Prędkość pobierania:             150 Mb/s

Przesyłanie:                            50 Mb/s

Anteny                                    2 x anteny wewnętrzne

Porty zewnętrzne                  1 x interfejs USB (typ A)

                                               1 x gniazdo karty SIM (Mini-SIM)

                                               5 x interfejs anteny zewnętrznej (TS-5)

Pasma częstotliwości            LTE: B1/B3/B7/B8/B20/B28

                                               UMTS: B1/B8

                                               GSN: B2/B3/B5/B8

Ostateczny werdykt

Huawei e3372 to dobry kij 4G/LTE! Chociaż nie obsługuje obecnej technologii LTE Advanced Cat6 dla bardzo wysokich szybkości transmisji danych, modem LTE Cat4 sprawia, że kij wypada dobrze. Wydajność odbioru i transmisji jest znacznie powyżej średniej, a opóźnienie satysfakcjonująco niskie. Właściwie nie ma teraz dostępnego kija LTE cat6.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE