Hanna Zdanowska apeluje o oddanie głosu na Łukasza Więcka w wyborach prezydenckich w Radomsku. Trzeba przywrócić do życia centrum miasta

Fot. Wojciech Bojdo

Prezydent Łodzi – Hanna Zdanowska przyjechała do Radomska, by zaapelować do radomszczan, żeby w drugiej turze wyborów na prezydenta Radomska oddali głos na Łukasza Więcka, kandydata Koalicji Obywatelskiej.

Hanna Zdanowska odniosła się do przeprowadzonej rewitalizacji centrum Radomska. Podkreślała, że inwestycja nie została wykonana w odpowiedni sposób. Zwróciła uwagę, że centrum Radomska zostało „zabetonowane”, co będzie doskwierać radomszczanom w upalne dni. Obiecała, że będzie wspierać Łukasza Więcka i – jeśli zostanie prezydentem, pomoże mu w „przywróceniu do życia” centrum Radomska. Tak, jak zadziało się w Łodzi.

- Rewitalizacja to nie tylko prosta jezdnia i równy chodnik. Rewitalizacja to przywracanie do życia. Wspieram Łukasza Więcka. Wierzę, że zdobędzie mandat prezydenta i wtedy będziemy korygować to, co nie zostało do końca przeprocedowane. Najpierw budynki, najpierw utechnicznienie tych budynków. Później wszystko, co wokół z dużą ilością zieleni i mniejszą ilością betonu. Mam nadzieję, że tak się będzie działo, a ja obiecuję, że będę wspierać Łukasza i radnych – mówiła Hanna Zdanowska.

- Przy pomocy pani prezydent, fachowców i ekspertów, którymi się otacza, ożywimy nasze centrum, przywrócimy je do życia. Chcę te praktyki, które w Łodzi zaskutkowały, przenosić do Radomska. Po to, żeby poprawić rewitalizację, którą rozpoczęliśmy, urealnić ją i stworzyć centrum, które będzie tętniło życiem i będzie ofertą dla mieszkańców naszego miasta – stwierdził Łukasz Więcek.

Druga tura wyborów na prezydenta Radomska odbędzie się w niedzielę, 21 kwietnia 2024 r. Łukasz Więcek zmierzy się z ubiegającym się o reelekcję Jarosławem Ferencem (RdR, z poparciem PiS).

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko wybory samorządowe 2024 łukasz więcek druga tura wyborów hanna zdanowska poparcie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE