PiS popiera Jarosława Ferenca w drugiej turze wyborów na prezydenta Radomska

Fot. Wojciech Bojdo

Partia Prawo i Sprawiedliwość udzieliła poparcia Jarosławowi Ferencowi, który startuje w drugiej turze wyborów na prezydenta Radomska.

O poparciu ubiegającego się o reelekcję Jarosława Ferenca poinformowała na konferencji prasowej poseł Anna Milczanowska. Swoje poparcie wyraził również poseł Krzysztof Ciecióra. Ten ostatni w pierwszej turze wyborów samorządowych ubiegał się o urząd prezydenta Radomska z ramienia stowarzyszenia OdNowa RP. Również posiadał poparcie Prawa i Sprawiedliwości.

Krzysztof Ciecióra podziękował wyborcom, którzy poparli jego kandydaturę w wyborach 7 kwietnia. Wyjaśnił też, dlaczego w drugiej turze wyborów popiera Jarosława Ferenca.

- W naszych programach wyborczych było wiele podobnych punktów. Prezydent Jarosław Ferenc zobowiązał się do realizacji dwóch ważnych dla mnie obszarów, głównie związanych ze sportem. Chodzi o to, co obiecywałem w kampanii, czyli podwojenie środków na sport w Radomsku, dla klubów sportowych. Kolejna rzecz, którą prezydent Ferenc zdecydował się zrealizować z mojego programu, to jest mój pomysł budowy otwartego, letniego basenu przy kompleksie „Aquara” – podkreśla poseł Krzysztof Ciecióra.

- Program, który proponował Krzysztof Ciecióra w większości był zbieżny z moim programem. Za mojej kadencji inwestuję w sport. Powstało wiele obiektów. Zawsze deklarowałem, że sport jest ważny i trzeba go wspierać – stwierdził Jarosław Ferenc i podziękował partii Prawo i Sprawiedliwość za dotychczasową współpracę.

Poseł Anna Milczanowska podkreślała, że w ostatnich latach bardzo dobrze układała się koalicyjna współpraca Prawa i Sprawiedliwości z prezydentem Jarosławem Ferencem.

- Ta koalicja została zawiązana z myślą o rozwoju miasta. W ciągu tych lat wpłynęło do Radomska na różnego rodzaju inwestycje kilkaset milionów złotych. Prezydent Ferenc wsłuchiwał się w głos mieszkańców i bardzo wiele inwestycji udało się zrealizować – mówiła Anna Milczanowska.

Całość konferencji w materiale wideo.

Przypomnijmy. Druga tura wyborów prezydenta Radomska odbędzie się w niedzielę, 21 kwietnia 2024 r. Zmierzą się w niej Łukasz Więcek (KO) oraz Jarosław Ferenc (RdR, z poparciem PiS).

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko pis anna milczanowska krzysztof ciecióra druga tura wyborów jarosław ferenc wybory samorządowe 2024 poparcie pis
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE