Grudniowe poranki filmowe w kinie MDK

Pracownicy MDK Radomsko zapraszają w grudniu na poranki filmowe.

Pracownicy MDK Radomsko zapraszają w grudniu na poranki filmowe.

Mikołajkowy Poranek Filmowy
7 grudnia o godz. 10.30 na wyjątkowy Mikołajkowy Poranek Filmowy - opowieść o najmądrzejszym psie na świecie - Panu Peabody, który wynalazł wehikuł czasu, jest laureatem nagrody Nobla i doradcą głów państw. Gdy jego podopieczny, chłopiec o imieniu Sherman wyrusza w podróż wehikułem czasu, najsłynniejsze wydarzenia z historii wymykają się spod kontroli, a efektem jest wielka katastrofa i równie wielka dawka humoru. Niezwykły pies i jego pan muszą załatać dziurę w czasie, zanim nasz świat zmieni się raz na zawsze. SALA WIDOWISKOWA - WSTĘP ZA WEJŚCIÓWKAMI.

Wielka Szóstka
Najnowszy hit Disneya wyjątkowo dwa razy w ramach Poranka Filmowego w Kinie MDK Radomsko."Wielka Szóstka" to pełna humoru opowieść o niezwykłej przyjaźni pomiędzy młodym geniuszem Hiro a jego robotem o wielkiej posturze i wielkim sercu, Baymaxem. Wypadek podczas pokazów robotyki staje się początkiem serii wydarzeń zagrażających bezpieczeństwu całego miasta San Fransokyo. Pragnąc odkryć źródło zagrożenia i aby zapobiec zbliżającej się katastrofie, Hiro wraz z przyjaciółmi - nieustraszoną ryzykantką, neurotycznym miłośnikiem porządku, genialną chemiczką, zwariowanym fanem komiksów oraz nieco nadopiekuńczym Baymaxem - tworzy Wielką Szóstkę ultranowoczesnych bohaterów. Czy nowoczesne technologie i przyjaźń wystarczą, by pokonać tajemniczego przeciwnika?
Bilety: 14 zł/grupowy, 16 zł/ulgowy, 18 zł/normalny 14 grudnia, g.10.30, 21 grudnia, g.10.30

Poranek Filmowy z Hobbitem
28 grudnia o godz. 10.30 Kino MDK Radomsko zaprasza na filmową adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będącej wstępem do słynnego "Władcy Pierścieni", to opowieść pełna niesamowitych wydarzeń i magicznych postaci. Przedstawia odwieczną walkę dobra ze złem. Po wielkim sukcesie pierwszych dwóch części trylogii – "Hobbit: Niezwykła podróż" (2012) oraz "Hobbit: Pustkowie Smauga" (2013), nadszedł czas na film zamykający niezwykłe dzieło Petera Jacksona: "Hobbit: Tam i z powrotem". Drużyna dowodzona przez Thorina Dębową Tarczę dotarła do Samotnej Góry, której skarbu strzeże potężny Smaug. Czy Bilbo i jego towarzysze pokonają smoka i odzyskają legendarny Erebor?
Bilety: 20 zł ulgowy, 22 zł normalny

Więcej o:
kino mdk poranek filmowy kino mdk
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE