Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_ENCODING" in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 4

Deprecated: substr_count(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 4

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php:4) in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 16
Grad medali tenisistów UMLKS Radomsko - Radomsko24.pl

Grad medali tenisistów UMLKS Radomsko

W odbywających się przez dwa dni (7 i 8 maja) Mistrzostwach województwa łódzkiego LZS w tenisie stołowym, startujący zawodnicy UMLKS Radomsko zdobyli siedem medali.

W odbywających się  przez dwa dni  (7 i 8 maja) Mistrzostwach województwa łódzkiego LZS w tenisie stołowym, startujący zawodnicy UMLKS Radomsko zdobyli siedem medali.

W mistrzostwach startowało w sumie 12 zawodników UMLKS Radomsko. Złote medale wywalczyły Kinga Więcławska oraz Aleksandra Niemiec. Pierwsza medal zdobyła w kategorii młodziczek w grze singlowej a druga, w grze deblowej seniorek wspólnie z M. Smugą z GUKS Gorzkowice.

Srebrne medale wywalczyli Aleksandra Niemiec w grze singlowej seniorek oraz Mateusz Czapla w deblu kadetów wraz z Jonaszem Kaniowskim z Gorzkowic.

Brązowe medale zdobyli w singlu kadetów Mateusz Czapla oraz bracia Hubert i Kacper Wolscy w deblu młodzików. Kolejny medal Mateusz  Czapla dołożył w grze mieszanej kadetów z Magdą Włodarczyk z Moszczenicy.

Do Finałów Mistrzostw Polski LZS, które zostaną rozegrane w Pleszewie w dniach 17-19 czerwca, awansowała Kinga Więcławska kategorii młodzików i Mateusz Czapla w kadetach.