Grad medali karateków „Randori”

3 grudnia, w hali sportowej w Chrząstowicach (woj. opolskie) zorganizowano Turniej Mini Challenger 2017 Karate Kyokushin. W zawodach startowało 6 reprezentantów radomszczańskiego Klubu Karate „Randori”.

Z turnieju z Chrząstowic młodzi karatecy „Randori” przywieźli 7 medali, w tym dwa złote, jeden srebrny i cztery brązowe. Zawodnicy startowali zarówno w kategorii kata (układ formalny) jak i kumite (walka).

Złoty medal w kategorii kata dzieci (6-7 lat) zdobył Paweł Dziegieć. Brązowe medale zdobyli w kat. dzieci (8-9lat) Jakub Bareła i Natalia Dudek (kat. dzieci  10-11 lat).

W kumite, Natalia Dudek wywalczyła złoty medal w kat. dzieci 10-11 lat do 40 kg. Srebrny medal dorzucił Piotr Dziegieć w kat. dzieci 10-11 lat. Brązowe medale trafiły do Agaty Sobieraj w kat. dzieci 8-9 lat i Pawła Dziegiecia w kat. dzieci 6-7 lat do 27 kg.

Organizatorem zawodów był Opolski Klub Karate Kyokushin.