Gmina Przedbórz. 51-latek zamarzł w lesie

27 grudnia, około godziny 16.00 na dukcie leśnym pomiędzy miejscowościami Grobla a Taras w powiecie radomszczańskim ujawniono zwłoki mężczyzny. Mężczyzna leżał 60 metrów od asfaltowej drogi. Znalazł g...

27 grudnia, około godziny 16.00 na dukcie leśnym pomiędzy miejscowościami Grobla a Taras w powiecie radomszczańskim ujawniono zwłoki mężczyzny.

Mężczyzna leżał 60 metrów od asfaltowej drogi. Znalazł go sąsiad przechodzący  na skróty właśnie tym lasem 51-latek znajdując się pod wpływem alkoholu zmarł najprawdopodobniej z wychłodzenia.

To  czwarta ofiara zimna w woj. łódzkim od początku listopada 2014 roku .W ubiegłym roku w okresie od 1 listopada 2013 roku do 31 marca 2014 roku w województwie łódzkim stwierdzono 5 zgonów z wychłodzenia organizmu

Kiedy temperatura na zewnątrz spada poniżej zera, nie zapominajmy, że są osoby, które mogą potrzebować naszej pomocy. Nie bądźmy obojętni i alarmujmy policję (tel. 997) za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu. Wystarczy jeden telefon, aby uratować komuś życie.. Jeśli widzimy takiego człowieka, nie wahajmy się zadzwonić na numer alarmowy aby powiadomić o tym funkcjonariuszy. Każde takie zgłoszenie jest natychmiast sprawdzane.

na podstawie KWP Łódź

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE