Gm. Żytno: Był alkohol, a później awantura i pobicie. Jedna osoba trafiła do szpitala, druga do izby zatrzymań

Gm. Żytno: Był alkohol, a później awantura i pobicie. Jedna osoba trafiła do szpitala, druga do izby zatrzymań Fot. KPP Radomsko

Wieczorne spotkanie trojga znajomych w miejscowości Pierzaki, położonej w gminie Żytno zakończyło się dość fatalnie dla jednego z nich. Wszyscy uczestnicy zajścia byli nietrzeźwi, co prawdopodobnie przyczyniło się do awantury pomiędzy dwoma mężczyznami.

19 czerwca 2022 roku w godzinach wieczornych, policjanci z komisariatu w Przedborzu zostali skierowani do miejscowości Pierzaki, gdzie miało dojść do pobicia mężczyzny. Po przybyciu funkcjonariusze odnaleźli leżącego 55-letniego pokrzywdzonego.

- Będąca na miejscu kobieta była świadkiem zajście pomiędzy jej dwoma znajomymi. Jak wynikało z jej relacji, doszło do kłótni pomiędzy pokrzywdzonym, a 44-letnim mieszkańcem gminy Żytno. W wyniku tego zdarzenia 55-latek został pobity i z obrażeniami przewieziony karetką pogotowia do szpitala. Krewki sprawca został zatrzymany przez funkcjonariuszy i osadzony w policyjnej izbie zatrzymań. Nadzór nad postępowaniem objęła Prokuratura Rejonowa w Radomsku – mówi Agnieszka Kropisz z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Na podstawie zebranych materiałów  44-latkowi został przedstawiony zarzut uszkodzenia ciała. Za powyższe przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Więcej o:
policja radomsko gmina żytno pierzaki pobicie awantura zatrzymanie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE