Giełdy pracy w PUP

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku, organizuje giełdy pracy dla firmy BATMEK, radomszczańskiego FAMEG-u i INDESIT-u.

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku, organizuje giełdy pracy dla firmy BATMEK, radomszczańskiego FAMEG-u i INDESIT-u.

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku w dniu 6 czerwca (poniedziałek) zorganizuje giełdę pracy dla firmy P.P.H.U BATMEK z siedzibą w gminie Ładzice k/Radomska na następujące stanowiska:  zastępca kierownika zakładu oraz operatora maszyn i urządzeń

Ogólny zakres obowiązków na stanowisku zastępcy kierownika zakładu to nadzór nad całością produkcji w wydobywaniu i sortowaniu kruszywa. Wymagania, które muszą spełnić kandydaci do pracy na w/w stanowisko to posiadanie wykształcenia średniego technicznego (wymagane), umiejętność obsługi komputera, mile widziane prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków na stanowisku operatora maszyn i urządzeń to obsługa maszyn sortujących kruszywo. Wymagana, które muszą spełnić kandydaci do pracy na w/w stanowisko to posiadanie wykształcenia min. zawodowego oraz posiadanie chęci i motywacji do pracy. Mogą być osoby do przyuczenia.

Miejsce pracy: Adamów w gminie Ładzice. System pracy na obu stanowiskach - jednozmianowy. Firma P.P.H.U BATMEK oferuje atrakcyjne wynagrodzenie.

We wtorek 7 czerwca, PUP  organizuje giełdę pracy dla firmy Fameg Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. 11 Listopada 2 w Radomsku, na stanowisko pracownik biurowy.

Praca na stanowisku pracownika biurowego będzie polegała na pracy w dziale kadr. Wymagania, które muszą spełnić kandydaci do pracy to posiadanie wykształcenia min. średniego (preferowane wykształcenie wyższe) oraz umiejętność obsługi komputera.. Mile widziane będzie doświadczenie w pracach biurowych.

Natomiast  w dniu 30 czerwca (czwartek) odbędzie się  giełda pracy dla agencji Adecco Poland Sp. z o.o. na stanowisko pracownik produkcji do jednej z firm radomszczańskiej podstrefy Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – Indesit Company Polska.

Giełda odbędzie się w siedzibie Filii PUP w Przedborzu (ul. Pocztowa 30, 97-570 Przedbórz). Liczba wolnych miejsc pracy: 10

Praca na stanowisku pracownika produkcji odbywać się będzie na 3 zmiany i będzie polegała na montażu sprzętu przy ruchomej linii produkcyjnej. Jest więc to praca manualna. Wymagania, które muszą spełniać kandydaci do pracy to posiadanie wykształcenia min. podstawowego, zdolności manualnych oraz chęci i motywacji do pracy. Mile widziane będzie doświadczenie na produkcji.

Ważne! Giełdy pracy skierowane są zarówno do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku jak i osób niezarejestrowanych, które same aktywnie poszukują pracy lub chcą zmienić swoją dotychczasową pracę.

Wszystkie osoby zarejestrowane jako osoby bezrobotne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku, zainteresowane udziałem w giełdzie pracy proszone są o kontakt z doradcami klienta w PUP (ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko – boksy od nr 4 do 18 ) lub w Filii PUP w Przedborzu (ul. Pocztowa 30, 97-570 Przedbórz). Osoby spoza ewidencji  osób bezrobotnych proszone są natomiast o kontakt z doradcą klienta w pok. nr 8 lub pod nr (44) 683 73 56 – 58 wybierając nr wew. 31.

Więcej o:
pup urząd pracy szkolenie giełda pracy
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE