Giełdy pracy dla Bricomarché i JYSK

Giełdy pracy dla Bricomarché i JYSK

W lipcu Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku, organizuje giełdy pracy dla marketu Bricomarché i Centrum Dystrybucji JYSK.

W poniedziałek 4 lipca, Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku zorganizuje giełdę pracy dla supermarketu Bricomarché na stanowisko operator wprowadzania danych.

Wymagania, które muszą spełnić kandydaci do pracy na ww. stanowiska to: posiadanie wykształcenia min. średniego, bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Excel.

Również 4 lipca, w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Radomsku odbędzie się giełda pracy dla centrum dystrybucji JYSK Sp. z o.o. na stanowisko magazynier. Praca na stanowisku magazyniera będzie polegała na kompletowaniu zamówień. Wymagania, które muszą spełniać kandydaci do pracy to chęci i motywacja do pracy oraz gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

Natomiast we  wtorek 12 lipca w siedzibie PUP, odbędzie się giełda pracy dla supermarketu Bricomarché w Radomsku na następujące stanowiska: sprzedawca w dziale dekoracje, sprzedawca w dziale budowlanym, sprzedawca w dziale majsterkowanie, sprzedawca w dziale ogród.

Wymagania, które muszą spełnić kandydaci do pracy na w/w stanowiska to: posiadanie wykształcenia min. zawodowego, umiejętność robienia dekoracji (dot. sprzedawcy w dziale dekoracje), znajomość branży budowlanej (dot. sprzedawcy w dziale budowlanym), znajomość elektronarzędzi (dot. sprzedawcy w dziale majsterkowanie), znajomość branży ogrodniczej (dot. sprzedawcy w dziale ogród)

Ważne! Giełdy pracy skierowane są zarówno do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku jak i osób niezarejestrowanych, które same aktywnie poszukują pracy lub chcą zmienić swoją dotychczasową pracę.

Wszystkie osoby zarejestrowane jako osoby bezrobotne w Powiatowym Urzędzie Pracy  w Radomsku, zainteresowane udziałem w giełdach pracy proszone są o kontakt z doradcami klienta w PUP (ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko – boksy od nr 4 do 18 ) lub w Filii PUP w Przedborzu (ul. Pocztowa 30, 97-570 Przedbórz). Osoby spoza ewidencji  osób bezrobotnych proszone są natomiast o kontakt z doradcą klienta w pok. nr 8 lub pod nr (44) 683 73 56 – 58 wybierając nr wew. 31.

Więcej o:
pup urząd pracy szkolenie giełda pracy
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE