Giełda Pracy na placu 3 Maja

W środę 31 lipca radomszczanie na placu 3 Maja mogli zapoznać się z ofertami prac jakie miały do zaoferowania instytucje przybyłe na Giełdę Pracy.

Pewne stare przy słowie mówi, że praca uszlachetnia człowieka - faktycznie działając zawodowo, można dowartościować się samemu lub zostać realnie docenionym przez innych. I nic w tym dziwnego, że brak zatrudnienia przez długotrwały czas sprawia, iż człowiek staje się jak studnia bez wody - wie, że czegoś istotnego mu brakuje, że nie spełnia należycie swojego życiowego powołania.


Wychodząc naprzeciw wszelkim zawodowym problemom radomszczańskiej społeczności pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, zorganizowali pierwszą giełdę pracy na placu 3 Maja 31 lipca 2013. Akcja była możliwa przy współpracy z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Piotrkowie.


Giełda była kolejną okazją do znalezienia zatrudnienia w okolicy Radomska, a jak niestety wiemy jest jej jak na lekarstwo. Stoiska z ofertami były oblegane przez kobiety jak i mężczyzn w najróżniejszym przedziale wiekowym. Każdy z uczestników, liczył, iż akurat tego dnia uda mu się zdobyć zatrudnienie.


-Na Giełdzie pracy zorganizowanej przez MOPS w Radomsku można spotkać przedstawicieli pracy tymczasowej, którzy dysponują ofertami aktualnymi na dzień dzisiejszy. PUP obecnie oprócz propozycjami pracy, dysponuje ośmioma ofertami stażu. Przekrój prac jest bardzo zróżnicowany - od wykonywania czynności najprostszych do dysponowania specjalistycznym wykształceniem. Również ostatnimi czasy pojawia się w naszym urzędzie dużo ogłoszeń skierowanych do kierowców z odpowiednią kategorią prawa jazdy. Dziś na Giełdzie informujemy zainteresowanych o możliwościach zatrudnienia oraz zachęcamy do odwiedzenia doradców, którzy pomogą w znalezieniu zatrudnienia - mówi Daniel Bugajski, pośrednik pracy z PUP w Radomsku.


Mamy nadzieję, że przynajmniej część interesantów znalazła coś dla siebie a reszta już niebawem będzie mogła się pochwalić satysfakcjonującym zatrudnieniem. 

Więcej o:
giełda pracy 2013 mops pup praca
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE